Трансгендеру-віцепрезиденту JP Morgan видалили вуха та ніс, щоб виглядати як «дракон»

0
322

Зараз всі пишуть про JP Morgan:

“Під час виступу на саміті, організованому банком JP Morgan, Зеленський спрогнозував, що через два роки Україна може стати повноцінним членом Євросоюзу і з часом приєднатися до НАТО

JP Morgan допоможе залучити інвестиції для відбудови України
Повідомляється, що українська сторона підписала із JP Morgan меморандум про взаєморозуміння.

«Компанія JP Morgan має багаторічний досвід керування активами та взаємодії з державним сектором. Її фахівці знаються на нюансах поєднання державного й приватного капіталів, щоб завдяки цьому отримати додатковий важіль — кредитне фінансування», — кажуть в Мінекономіки.”

Я теж напишу:

Трансгендеру видалили вуха та ніс, щоб виглядати як «дракон»

Ева Тіамат Бафомет Медуза, народжений як Річард Ернандес, 55 років, трансгендер і колишній віце-президент і менеджер із роботи з корпоративними клієнтами банку J.P. Morgan. Сьогодні Єва відмовляється, щоб її називали «він» чи «вона», а насправді віддає перевагу «це».

Крім того, в інтерв’ю Daily Mail говориться, що йому вже було зроблено багато різних операцій, таких як видалення зуба, імплантація рогів на лобі та навіть модифікація носа на кшталт Волдерморта, головного лиходія Гаррі Поттера у фільмах і книгах.

Крім того, Єва також пройшла процедуру скарифікації обличчя та грудей, щоб мати на тілі луску, схожу на рептилію. Якщо вам цього недостатньо, у нього був розщеплений язик і зроблено багато татуювань. На сьогоднішній день у Єви вже 95% тіла вкрите зміїною лускою.

З цієї причини багато хто зараз називають Єву в Інтернеті «жінкою-драконом». Однак ця позначка може бути не такою точною, оскільки “воно” зазнало пенектомії та кастрації (видалення як пеніса, так і яєчок). Крім того, “воно” не планує отримати заміну жіночого статевого органу.

JP Morgan – один з найбільших торговцев українськими облігаціями. Що представляє собой цей банк як корпорація та які “цінності” він несе світу, вам краще дізнатись зі статті Джареда Брока, перекладеною в моєму блозі (спойлер – це психічно хворі люди).

Добавить комментарий