Брексіт став катастрофою для економіки Великобританії

0
316

У неділю з’явилася новина про те, що Майкл Гоув, головний прибічник Brexit, відповідальний за програму підвищення рівня, зустрівся з Девідом Леммі, старшим парламентарієм Лейбористської партії, щоб обговорити шляхи, за допомогою яких Британія може відновити співпрацю з континентом, враховуючи сувору реальність нашого життя за межами Європейського Союзу.

В очах мільйонів по всій країні це було найбільшим свідченням незворотного провалу Brexit.

Протягом найдовшого часу всі політики-консерватори, від прем’єр-міністра до кожного з його прихильників, уникали запитань щодо Brexit.

Для них наші економічні труднощі були спричинені наслідками пандемії та глобальної інфляційної кризи, а не пов’язані з Brexit; проблеми, пов’язані з незаповненими вакансіями в різних секторах економіки, розпадом Національної служби охорони здоров’я, закриттям малих і середніх підприємств жодним чином не мали жодного відношення до виходу з ЄС.

І дуже довго британці вірили в цю велику брехню.

Brexit ніколи не був призначений для пересічного британця; це було призначено для найбагатших із багатих; завершити вилучення активів NHS та раніше недоторканних установ у Великобританії.

Раптове усвідомлення широкою громадськістю невдалого вибору, який вони зробили на виборчій урні шість років тому, просто означає, що жодна брехня, якою б гарною чи написаною вона не була, не може замаскувати те, що вони тепер знають як правду: Brexit провалився, і він помер природною смертю.

Добавить комментарий