Ні – самоцензурі!

0
161

Після політологів, імунологів і воєнних експертів в коментарях з’явилось багато радників, які розповідають про що можна зараз говорити, а що ні.

НАГАДАЮ дві речі:

1) Конституційним принципом є принцип верховенства права який закріплений у ст. 8 Конституції України, громадяни здійснюють свої права за принципом “дозволено все, що прямо не заборонено законом”, а державні органи та їх посадові особи — за принципом “дозволено лише те, що прямо визначено законом”.

2) Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.

Конституція України – Розділ II

Отже, не кажіть мені що робити, а я не скажу куда вам піти.


Как понять, какая сторона любого конфликта врет, а какая нет?
Это понять очень просто.
Врет та сторона, которая вводит цензуру, закрывает СМИ, затыкает рот собственным гражданам.
Цензура имеет место тогда, когда правительство утаивает информацию от своих граждан, чтобы осуществлять контроль над народом и не допускать выхода в свет информационных материалов (или удаление уже опубликованных), которые могут навредить режиму.

Тоже самое касается и граждан – отвергайте цензуру и самоцензуру. Пишите то, что думаете, а не то, к чему вас склоняет “общественное мнение” вашей аудитории.

Добавить комментарий