Мовні євангелісти – це впроваджувачи путінізму в Україні

0
167

Моя мета – захист Конституції, об яку зараз чомусь прийнято витирати ноги, якою нам гарантовано невід’ємні права і свободи, в тому числі на будь-яку мову і релігію.

На нас напали росіськомовні агресори, але російськомовні українці, яких ви зневажаєте, захищають країну, проливаючи кров за наші свободи.
А такі як ви будують маленьку росію і путінізм тут, в Україні, нав’язуючи українському народу мовний та інший ДИКТАТ. І в підтримку воїнів, тих хто записує свої передсмертні звернення російською – я розмовляю російською і борюсь за дотримання Конституції в доступний для мене спосіб.

Росії увесь цей час допомагали такі як ви – ті що розділяли українців за мовними, релігійними та іншими ознаками, паплюжа Конституцію, і сіючи ворожнечу. Ви чомусь вирішили що є носієм істини в останній інстанції. Нетолерантне, агресивне меньшинство, а здебільше – дикуни, якім не місце в Європі і сучасній цивілізації.
Ми програємо через вас.

Саме таких українців Петлюра називав українськими гнидами. Це внутрішні вороги, які говорять на мові, носять вишиванку, але нищать українську державу і єдність українського народу. Вони страшніше за московських вошей, не всім вдасться їх розпізнати.


Росії (мається на увазі владі РФ) реально чхати на мову, якою говорять громадяни України. Їй треба: лояльне до РФ політичне керівництво, позаблоковий статус України, вплив на економіку України, ну і лояльне до росіян населення України. А там українці нехай хоч поніміють.

Якщо гарно пошукати, то серед найбільш радикальних агресивних захисників української мови і культури, які полюбляють голосно і агресивно заявляти про таке на всіх медійних майданчиках та усіх інформаційних джерелах, однозначно знайдуться фсб-шні консерви. І хоч влада РФ насамперед домагається позаблокового статусу і лояльності України до РФ, впливу на економіку, саме припоказово-демонстративне, на публіку, приниження рос.мови та її носіїв є трігером початку війни.

Добавить комментарий