Сучасні аграрії – психи, кримінальщики, збоченці

0
319

Cередньовічний феодалізм мав лише галузі первинного сектору господарства: сільське господарство, виробництво алкоголю, полювання, рубка лісу, риболовство а також початкова обробка цієї продукції. В україні постійно натрапляєш на феоди і місцевого феодала. Куди не поїдь десь і нарвешся на якого небудь фенюка, могильного, нестеренка чи на всіх зразу.

І майже за кожним якась херня. Незаконна оранка і знищена екологія це банально це практично кожен хлібороб україни робить. Один фермер напився і кинув гранату у двір колишньої дружини, у Борзні фермер побив реєстраторку, на полтавщині фермер застрелив свого кредитора, на рівненщині діти на полі з кукурудзою грались в хованки, а “барін” поля приїхав і почав по ним стріляти, на вінничині фермер закрив працівника в сушарці. Компанія імк на день полтави влаштувала бенкет і виставила безкоштовні ящики горілки і по всій полтаві валялись п’яні, потім те саме вони зробили в чернігові і алкаши з полтави приїхали туди і по всьому чернігову валялись алкаши місцеві і полтавські-чи це не “відро горілки'” що виставляли поміщики своїм кріпакам в епоху феодалізму?

і з цими психами, кримінальщиками, збоченцями говорити про екологію? Вони ржуть як коні з того що вони знищують болотну екосистему наприклад. До того ж більшість з них ще й мисливці, який з ними може бути діалог? У багатьох з них від горілки, агрохімікатів і просто від виродження проблеми з головою- вони пишуть ідіотські вірші, роблять мавзолеї, влаштовують оргії і попойки, ставлять огидні непотрібні памятники, будують гігантські потворні будинки в яких ніхто не живе, постійно скиглять, все у них в убиток, все хуйово. Так чому ж ви цим займаєтесь? Чи переораний шматок болота вас врятує? Вони СПЕЦІАЛЬНО МАКСИМАЛЬНО ГАДЯТЬ ЩОБ ПРИНИЗИТИ, ЇМ ЦЕ ПОДОБАЄТЬСЯ.

Поширюйте інформацію про екоцид в змі, говоріть про це зі знайомими, збирайте факти фермерських збочень і злочинів і висвітлюйте їх, звертайтесь до закордонних організацій, викликайте поліцію, звертайтесь в сбу.

Добавить комментарий