Безкарність призводить до свавілля.

Позаминулого року я багато писав і говорив про свавілля Лубнигазу, детально розповідаючи про те як їм треба чинити опір. На жаль ми не зробили висновків і ось сьогодні ця шарашкіна контора дійшла до того, що відключає від газу цілі населені пунктами! Зверніть увагу, що шкодять нам навіть не російські обстріли, а жадібність місцевих гнид.

Лубенці помилково називають Лубнигаз “горгазом”. Так ось, ніякого відношення  до горгаза він немає. Це російсько-китайська приватна компанія, власники якої заховані в через низку британських офшорів та навіть українських компаній. Це легко перевірити по відкритих реєстрах. Не переплутайте – російсько китайська приватна компанія! Згідно ЗМІ, вона опосередковано належить біглому олігарху, венському узнику Дмитру Фірташу, який чекає екстрадиції в США щоб сісти за грати.

Вже неодноразово говорилось про те, що правові підстави на яких вони стягують з нас плату за розподіл дуже сумнівні. З документів відомо, що у 2015-16 роках Лубнигаз отримав у приватну власність 44 км та 8 км газопроводу. При тому, що інфраструктура для розподіли природного газу згідно закону не підлягає приватизації. Добре, 52 км труби. А на яких підставах вони користуються рештою?

Згадаємо що, Крим теж український, але тимчасово їм користується росія. Аналогія така ж сама. Приватна компанія Лубнигаз не має газоппроводів у законній власності та в користуванні. Вона їх не будувала, не купувала, вона їх просто захопила.

Єдиною метою приватної компанії є що? Максимізація прибутку для своїх акціонерів. А прибутки падають вже 3й рік поспіль і з цим треба щось робити.

І ось що вони придумали… Шантажувати кожного окремо абонента вже не цікаво, тому вони вирішили взяти масштабом і зібрати данину з цілих сіл. Для цього під вигаданим витоком газу, вони дурять людям голови, вдираються в домоволодіння та массово ставлять заглушки, відключаючи абонентів від газу. І все це робиться під благовидним приводом пошуку витоків, “ремонту газопроводів та інших необхідних заходів”. Все – задля нашої безпеки.

Якось у Єгипті я бачив такий трюк у місцевих шахраїв. Сісти на верблюда безкоштовно, а от щоб злізти – треба платити гроші. Це розвод тієї ж самої природи. Лубнигаз обіцяє безкоштовне встановлення заслонки. А от за їх відкривання прийдеться заплатити. Від 1000 і більше гривень.

Чому сума, яку вам запропонують вам сплатити за усунення заслонки потенційно необмежена? Тому що під предлогом відкриття заслонки вони будуть вдиратися в будинки і знаходити там порушення. Димоход нечищений, котел старий, труба пофарбована не в той колір, приміщення не підходить, проекту немає. Усунення цих недоліків може вийти не в одну, а десятки тисяч! Ця схема дуже відома і опрацьована в інших областях. Тими ж фірташевськими приватними облгазам. Погугліть відключення  села Єлизаветівка від газопостачання в 2016 році. І це одно село.

А сьогодні в нас війна і ця російська офшорна контора заради прибутку відключає район цілими шматками!

Лубнигаз вийшов на інший масштаб здирництва і шантажу. Чому це проходить знову і знову? Тому що ніхто не давав їм під сраку. По справжньому.

Лубнигаз відомий своїми злочинами та свавіллям – це і нарахування неіснуючих боргів, і неправомірні підвищення цін, і незаконні відключення, погрози, обман, шантаж, залякування абонентів. Всі знають як колцентр Лубнигазу просто виносить нам мозок. На мені вони спробували все.

Але сьогодні вони вже дійшли до краю: щоб видоїти бідних селян по максимуму, вони вигадали якийсь витік газу, через який відключають села пачками. Селах, в яких зараз проживає найбільш незахищені верства населення – Більшість з яких це літні люди, переселенці та інваліди, які не можуть себе захистити.

Як ці газові рекетири пояснюють свої дії. У пошуках пориву, вони збираються накачати трубу надмірним тиском повітря. Щоб наші газові крани не прорвало цим тиском, вони встановлюють спеціальні заслонки, якими фактично блокують трубу. І таким чином будуть дивитись де воно витікає.

Навіть якщо це дійсно правда, то тут є всі ознаки терористичного злочину. А де гарантія що трубу не прорве під землею, над землею. Маленька тріщина перетвориться у велику. І це відбудеться в багатьох місцях. Це ж пошкодження стратегічної інфраструктури під час війни, що є… тероризм!

Я ще не чув про те, щоб виток, шукали намагаючись розірвати трубу надмірним тиском.

Щоб побачити як Лубнигаз насправді опікується газотранспортною мережею, подивіться на труби, що на поверхні – у Мгарі, у Луці та інших місцях. Вони ж виглядяють як вирваний зуб. А це газопроводи високого та серенього тиску. А вони розповідають нам, що наші крани не витримають.

Але це не тільки тероризм, це дестабілізація ситуації в тилу. І я припускаю, що офшорні контори, які належать ворогам України, могли отримали на це спеціальне замовлення. А той, хто не бажає припиняти цю злочинну діяльність – є їх посібником.

Кожен з нас має друзів, родичів, дітей, батьків, які воюють на фронті. Тим хто залишився в тилу, без підтримки, без заробітків, без захисту – найбільш вразливим – ось такі гниди як Лубнигаз створюють нестерпні умови життя, займаються  приниженням, здирництвом та створюють загрозу комунальній інфраструктурі.

Зараз Лубнигаз погрожує без належного дозволу, без належного обрунтування приїхати розрити і пошкодити абсолютно нормальну трубу по вулиці в селі Лука, при цьому немає жодної підозри про наявність витоку газу.

Вони погрожують тим, що не запустять газ, полки ці заслонки не будуть встановлені абсолютно у всіх. А як стосовно тимчасово покинутих будинків. Вони збираються незаконно проникати на приватну власність та втручатись в газове обладнання?

В мене питання – закон на території Лубенського району вже не діє? Та хто мусить за цим наглядать?

Якщо газу в селі не буде більше 3-х днів, я звернуть до МНС та військової адміністрації області щодо недопущення гуманітарної кризи в Лубенському районі та забезпечення мешканців наших сіл безкоштовним скрапленим газом, гарячою їжею та продуктами харчування на протязі всього часу так званих ремонтних робіт.

У діях працівників Лубнигаза я вбачаю замах на кримінальне правопорушення та прошу правоохоронні органи вважати це офіційним повідомленням.

Я зараз звертаюсь до мера Лубенської ОТГ Грицаєнка. До поліції, до СБУ. Негайно припиніть цю підривну протиправну діяльність, яку здійснює приватна компанія Лубнигаз.

Прошу перевірити:

Хто повідомив про витік газу, чим це підтверждується, правовстановлюючи документи газопровід, який знаходиться в користуванні або у власності приватної компанії Лубнигаз. Чи не є їх дії перевищенням службових повноважень/ А також відповідність перевірки газопроводів технічному регламенту та законність технічних робіт, які проводяться в приватних домоволодіннях.

Як насправді повинен відбуватися пошук витоку газу. Чому в тих, хто начебто обслуговує мережу не має відповідного обладнання, а натомість Лубнигаз  біга по селах та встановлює по хатам якісь заслонки. На дворі 21 століття!

А людям я черговий раз кажу – об’єднуйтесь, допомагайте один одному, захищайте свої права та власність. Колективно наймайте юристів, наймайте охорону. Збирайтеся громадою та женіть геть шахраїв. Не вірте їм на слово – требуйте документів. А якщо відбувається свавілля – знімайте, розповсюджуйте відео. Блокуйте та пошкоджуйте знаряддя злочину. Не будьте байдужими. Щоб протистояти свавіллю, нам треба стати сильними, згуртованими та сміливими.

А вони нехай шукають виток газу з власних пердаків.


 

АТ «Оператор газорозподільної системи «Лубнигаз» повідомляє, що у зв’язку із проведенням технічними службами підприємства ремонтно-профілактичних робіт на газопроводах високого і низького тиску у Лубенському районі з 8.00 години 01.05.2023 р.  будуть відключені від газопостачання наступні населені пункти: МГАР, ЛУКА, ТИШКИ, КРУТИЙ БЕРЕГ.

У рамках цих робіт буде проведено відключення газу, встановлення металевих заглушок на газопроводах-вводах будинків, опресовка, пошук витоків газу, ремонт газопроводів та інші необхідні заходи. Про відключення села ВІЛЬШАНКА буде повідомлено додатково.

 

Добавить комментарий