Міністерство Природи перетворилось в “міністерство імітації бурхливої діяльності”

0
580

Мінприроди відзвітувало “про роботу”

Підбиваємо підсумки 2022 року у сфері захисту довкілля. Серію інфографік розпочинаємо з питань управління відходами та хімічної безпеки.
♻️ Найдовгоочікуванішою подією минулого року стало схвалення нового рамкового, євроінтеграційного Закону “Про управління відходами”. Щоб впровадити його положення у життя та нарешті запустити реформу ми:
▫️ розробили Дорожню карту реформи
▫️ створили Мапу інвестиційних кейсів з будівництва сучасних сміттєпереробних потужностей в Україні. Перший інвестиційний проєкт вже реалізується на Київщині
▫️ підготували законопроєкти “Про упаковку та відходи упаковки”, “Про відходи видобувної промисловості”.
🧪 Маємо зрушення і у напрямку посилення хімічної безпеки:
▫️ затверджено План заходів з реалізації Концепції підвищення рівня хімічної безпеки до 2026 року
▫️ прийнято рамковий євроінтеграційний Закон “Про забезпечення хімічної безпеки та управління хімічною продукцією”

Судячи по результатам роботи, ви працювати виключно с компьютером, у своєму віртуальному світі – “мета-всесвіті”, як модно зараз говорити.

1) При цьому в реальній Україні продовжується незаконна оранка водоохоронних зон та луків.

2) Не врегульовано питання добровільної консервації земель

3) Тисячами гинуть птахи у заповідниках через безконтрольне використання заборонених отрутохімікатів. Ivan Rusev

4) Попри 8 років діючий закон про сортування сміття – ЖОДНА місцева громада та місто його не виконує, а порушники не притягуються до відповідальності.

5) І головне – не звільнено злочинців, хабарників і корупціонерів на місцях, які спотворюють всі ваші “прекрасні” ініціативи, таких як голову Дніпропетровської обласної екологічної інспекції, Дмитро Шибко, та інших.

Звітом повинно було б стати не “цифровізація пограбунку надр”, а кількість притягнутих до відповідальності порушників, стягнутих штрафів та повернутих природі ТЕРИТОРІЙ.

Можно продовжувати ще довго, але і так видно, що міністерство природи перетворилось в “міністерство імітації бурхливої діяльності”. Прекрасними “законами” реальність в країні не міняється.

Ганьба!

Добавить комментарий