Коли вже ці «патріоти» зрозуміють і перестануть хулити Церкву Божу

0
279

Вже було в історії 20-го ст. в 20-х роках, коли хотіли істинну Церкву замінити лжецерквою, яку назвали «обновленцями» або «живоцерковниками», а народ їх не підтримав, і тримались канонічних священиків, після чого їх і слід пропав.

Така же участь чекає і пцу. Храми є, нібито «служба» правиться, але все це пусте, благодаті нема, лише один вигляд. Храми відбирають, на Церкву брешуть, одна політика на устах, ненависть в серцях, святих нема, календар міняють, святі їх не влаштовують, всередині розкол між Філаретом та Епіфанієм, один одного не визнають та чубляться, гордість в очах і в серці, проповіді з папірця і не щиро, більше віддають перевагу розмовам про політику та як пошвидше лаври відібрати, а не про молитву та покаяння, замість Бога прославляють державу, а Бог на останньому місці, в святих храмах концерти влаштовують… З ким нам об’єднуватись, з тими, хто від нас пішов і хто храми захоплює і ненавидить нас? Нам з ними не по путі.

Наша справжня Батьківщина на Небесах, а туди ми Україну не заберемо з собою, щоб їй замість Бога славу віддавати, ми тут тимчасові. Там не буде українського раю з одними українцями, там не буде націй, не буде мов, не буде вишиванок та інших культур, там все по іншому.

Там одні святі, з різних народів, в тому числі і росіяни, які жили богоугодним життям, яких пцу хоче поміняти в календарі, тому що святі не тієї національності. Церква для всіх народів, і Церква не ділиться на «патріотичну» та «ворожу», тому що Церква, це Церква святих людей та людей, які прагнуть бути з Богом. Нехай пцу буде собі «патріотичною» та «національною», але істинна Церква немає національності, тому українці, росіяни, білоруси, поляки, румуни і т.д, вони всі християни одної Церкви, Христової Церкви, не земного походження, яка заснована Самим Богом на землі, в часи Його смерті на Хресті і Воскресінні з мертвих, та під час сходження Святого Духа на апостолів в день П’ятидесятниці.

Коли вже ці «патріоти» зрозуміють і перестануть хулити Церкву Божу? Шукайте далі недостойних священиків, яких одиниці, роздувайте з них «зраду», а на достойних священиків та єпископів продовжуйте закривати очі і їх не бачити. Ні слова про солдат з УПЦ, ні слова про допомогу єпархій УПЦ солдатам та постраждалим, ні слова про молитву за Україну, ні слова про матерів, які не можуть нормально сина поховати, тому що пцу в них храми відбирають, а також перешкоджають нормальному похованню, провокуючи людей, де священик, який відспівував воїна, не витримав, та дав тому, так називаємому «священику» з пцу хрестом, після чого цей кадр крутять, виставляючи священика УПЦ з не гарної сторони, а про провокацію пцу ані слова.

Нічого, ми потерпимо, а Бог усе управить, все так не буде, а по пророчествам святого Лаврентія Чернігівського, кінець їхній буде позорним.

Наша Церква пережила «живоцерковників», переживе і пцу. Канонічна Церква була до «УАПЦ» (1921), була до «УПЦ КП» (1992), була до «ПЦУ» (2018) і буде й надалі. Нікому ще не вдавалось знищити Церкву, ані римським імператорам, ані католикам, ані червоним більшовикам, не вдасться і більшовикам зеленим. Як народжувала Церква святих для Царства Небесного, так і надалі буде народжувати. Скільки духовних людей в УПЦ, скільки монахів, який спів в Церкві, які люди, а яка велика благодать в храмах та монастирях… Але безбожникам цього не зрозуміти. В них одно в голові – Церква має бути національною, у вишиванці, кричати «смерть ворогам» та бути з народом, які 90% до Церкви ніякого відношення не мають і в храмах їх не видно, живуть в страстях і в блуді, тому саме вони мають бути з Церквою, а не Церква з ними, потикаючи їхнім страстям та порокам.

Добавить комментарий