Зеленський 2019-2022. Всього 3 роки, а які радикальні перетворення

0
479

– Неважливо, як названа вулиця, якщо вона освітлена та заасфальтована
– Немає різниці біля якого пам’ятника ти чекаєш дівчину, яку кохаєш
– Уродженець Гурзуфа, Франківська і Краматорська – кожен має право говорити рідною для себе мовою. Як і ті, хто має вади слуху та говорить мовою жестів.
– Немає значення коли ти відзначаєш Різдво: “25 грудня” чи “7 січня”
– Не важливо чи святкуєш ти 8 березня, та в яку церкву ти ходиш.

В нашому паспорті не вказано, ти правильний чи неправильний українець. Немає строки “патріот”, “малорос”, “ватник” чи “бандерівець”. Там написано “громадянин України”, який має “права та обов’язки”.

У 2019 році Зеленський більше нагадував президента, ніж зараз. Його промова зосереджувала увагу на тому, що нас об’єднує, а не РОЗДІЛЯЄ. На різноманітті, яка збагачує нашу культуру, а не зводиться до трайбалізму та “уніфікації” у засобах комунікації та світогляді.

“Як же нам, таким різним, жити далі разом? Відгородитись величезним парканом?” запитує у привітанні Зеленський.

Сьогодні ми маємо відповідь. Щоб нам далі жити разом, нам треба стати… ОДНАКОВИМИ. Так стверджує Зеленський та діюча влада.

Теперь важлива мова. Важлива віра. Іновірцям не місце у нашому суспільстві і країні. Якщо не згоден “Чемодан-вокзал-росія (європа, штати або пакістан) – не важливо куди, але подалі звідси. А за українськими душами Зеленський взяв особистий контроль.

Тепер важливі пам’ятники. Більше не запитують які пам’ятники нам потрібні – влада вирішила, що знає краще за нас. Не може бути розбіжностей в мисленні та ідеології – тільки партійно-узгоджені рамки. Не згоден? До побачення. Ми швиденько позбавимо тебе громадянства або накладемо “персональні санкції”.

Назви вулиць тепер мають значення! Навіть якщо вони темні і розбиті.

“Хтось переконав нас, що наші відмінності мають значення! А раптом – це не так”.

ТЕПЕР ЦЕ ТАК. Всього 3 роки, а які радикальні перетворення! Тепер ми раптом стали правильними та неправильними. І головне – в нас більше немає ПРАВ, залишились ТІЛЬКИ ОБОВ’ЯЗКИ.

Подивіться, як вітав Україну Зеленський у 2019 році і порівняйте з тим, що ми маємо зараз.

Сьогодні Зеленський – це образ праворадикального фундаменталіста, який просуває ідею монокультурності, заперечує свободи та індивідуальність і в своїх агресивних проявах загрожує мирному співіснуванню різних людських спільнот.

Я не кажу що змінилась його сутність. У Зеленського немає сутності – він лише пустишка, актор, який грає по сценаріях, що пише для нього оточення, ляльководи, зацікавлені лише в тому, щоб через підсилення протиріч в суспільстві зберегти своє багатство і владу …

Вячеслав Горобець

Зеленський бере контроль над “українськими душами“. Початок.


Владимир Стус:

Зеленский любит рассуждать о свободе. Постоянно подчеркивает, что Украина воюет за свободу. Тем временем слуги олигархов продолжают душить остатки свободы. Посмотрите сколько запретных и карательных норм было введено с начала войны! Причем, значительная их часть вообще не связана с войной. Тут ввели новый запрет, там повысили старые и ввели новые штрафы. Постоянно вводят всё новые основания для административной и уголовной ответственности и ужесточают наказания за существовавшие ранее. Старые запреты, которые показали свою дебильность, остаются в силе. Свобода страны начинается со свободы граждан! Такими темпами скоро у граждан Украины свободы останется примерно столько, как у россиян. Тогда за что воюют граждане? Может хватит за разговорами о свободе прикрывать политику удушения свободы в Украине? Может хватит строить в Украине антироссию, такую же бесправную, нищую и забитую?
«Наказание еще никого не исправило и не напугало.»
Карл Маркс
«Не судите, да не судимы будете, ибо каким судом судите, таким будете судимы»
(Мф.7:1-2)


 

Добавить комментарий