Олігархи та земельні орендарі не платять податки!

0
394

Я написав цей текст тому, що побачив, як представник одного з олігархів написав про те, “скільки податків вони сплатили минулого року”. Маю сказати: а нічогісінько ви не платите – ні раніше, ні зараз! Разом з вами не платять нічого й інші олігархи, супербізнесмени та орендарі землі. Й “Нова пошта” нічого не платить – на відміну від державної “Укрпошти”.

Роман ГоловінГолова Всеукраїнського об`єднання власників землі


Звичайні українці та державні підприємства витягують зараз наповнення бюджету. Чи не час вже повертати українцям державу з землею, надрами та підприємствами?

Тепер деталі.

За оперативними даними Державної казначейської служби, у березні 2022 року до загального фонду державного бюджету надійшло 103,4 млрд гривень. Місячний розпис виконано на 92,9%.

Основні надходження були отримані за рахунок таких платежів:

  • дивідендів від підприємств з державною часткою – 32,5 млрд гривень;
  • податку на прибуток підприємств – 26,6 млрд гривень;
  • податку на додану вартість (ПДВ) – 22,6 млрд гривень;
  • податку на доходи фізичних осіб та військового збору – 9,8 млрд гривень;
  • рентної плати за користування надрами – 6,3 млрд гривень.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до Пенсійного фонду та фондів соціального страхування за березень 2022 року становили 27,8 млрд гривень.

Ці дані говорять, що бюджет наповнився виключно за рахунок державних підприємств та звичайних (не бізнесменів-підприємців) українців.

32,5 млрд гривень дивідендів від державних організацій (підприємств, установ) – це більше 30% надходжень бюджету. І ще хтось каже, що державне неефективне?!

Єдиним податком, яке сплачує підприємство, є податок на прибуток і те, якщо воно такий прибуток показує. За іншими податками підприємство є звичайним перерахуйчиком – податковим агентом.

Так! ПДВ сплачує кінцевий споживач –  ми з вами на касі умовного магазину. А підприємство лише перераховує – перерахуйчик. Доречно зауважити, що ПДВ – прекрасний податок, який через бюджет має перерозподіляти доходи від “багатих” до “бідних”, й тим самим виконувати функцію соціальної економіки.

Податок на доходи фізичних осіб – тут з самої назви все зрозуміло. Підприємство і в цьому випадку є перерахуйчиком.

Базою для військового збору є заробітна плата, тобто, військовим збором обкладається праця звичайних українців-трударів, а підприємство – перерахуйчик.

Єдиний соціальний внесок – це теж про українців-трударів, які його заробляють зараз для інших. В цій ситуації підприємство – перерахуйчик.

Рентна плата за користування надрами – саме по собі звучить абсурдно. Надра використовують, а не користуються. Саме поняття “рента” передбачає розподіл доходу. Фактично українці діляться доходом з якихось незрозумілих причин з якимись незрозумілими в економічному сенсі олігархами. Зрозуміло й тут, що рента – то державне й народне, а підприємство-крадій перераховує дохід, тобто відкуповується, щоб красти й надалі.

Податок на прибуток – податок від якого легше всього підприємству закосити й показати абсолютний нуль. Орендарі землі взагалі звільнені від податку на прибуток. Тому податок на прибуток платять виключно державні підприємства.

Читайте: Влада навіть в цей час краде у українського народу: Сольський і Ко – новий аграрний олігархат на народних землях!

Як бачимо, всі податки сформовані звичайними українцями та державою, яка належить українцям. В цій історії олігархи, супербізнесмени та орендарі існують тільки з метою вкрасти.

От ми і маємо, що влада говорить про якийсь бізнес, який не сплачує податки, про його підтримку й вмовляння бізнесу щось робити під час війни, а у відповідь тиша.

Єдина з цього приводу думка – недолуга влада.

Орендарі не платять, олігархи не платять, то для чого нам ці паразити?

Нам, українцям, необхідно усвідомити, що тільки ми самі можемо вилазити з цього лайна, в яке нас в тягнули. Нам необхідний перехід до мобілізаційної економіки та ротація в органах влади.

Обов`язково для читання та використання в управлінні державою:

До уваги уряду та офісу Президента: МОБІЛІЗАЦІЯ АГРАРНОГО ВИРОБНИЦТВА!

ЗА УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ БЕЗ ОКУПАНТІВ ТА ОРЕНДАРІВ-ОКУПАНТІВ!

До уваги уряду та офісу Президента: МОБІЛІЗАЦІЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД (загальні положення)

План Зеленського: мобілізаційна економіка України вже зараз!

Для уряду та офісу Президента: Мобілізаційна економіка – загальні положення та механізми

Мобілізаційна економіка під час війни

Роман Головін, голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

Добавить комментарий