ВІЙНА – ЗАРОБІТКАМ НЕ ПЕРЕШКОДА

0
1085

Я припускав, що деіндустріалізація піде природним шляхом – через здорожчення і дефіцит енергії, а також природну деградацію і розпад інфраструктури. Але в Україні, як завжди, особливий шлях.

Нам вішають локшину, що зруйновано 40% генерації. Але це ж повна маячня.
Трансформаторні підстанції, як і ЛЕП, швидко ремонтуються, і це не привід для постійної “економії”, яку нам просувають. Тимчасової – так, до відновлення пошкоджень. Але нам запланували відключення вже на 22-23 роки. То в чому ж причина?

Причина, як завжди і скрізь – ШКУРНИЙ ІНТЕРЕС вище за суспільний.

Потихеньку під приводом війни нас позбавлятимуть електрики, газу, та решти благ цивілізації. Бидлу та рабам навіщо світло? Воно їм не потрібне. Воно потрібне поважним людям, яким потрібно заробляти на його експорті.

Війна – заробіткам не перешкода. “Не дайте хорошій кризі зникнути задарма”. Правильно каже Джаред Брок – вони не зупиняться, доки ми їх не зупинимо.

P.S. У групі “Мої Лубни” проведено опитування “Чи платите ви за транспортування газу. Незважаючи на весь абсурд, сотні відео та статей, тисячі дискусій у фейсбук – 92% платили і продовжують платити. Кому? Китайським, російським і кіпрським офшорам, які навіть не володіють газовою інфраструктурою – це віртуальні шарашкіни контори для збору данини з населення, тому сьогодні Лубнигаз та інші рекетирські лавочки вводять “абонплату за обслуговування”.

Все правильно, все сходиться – раби повинні платити і не ставити зайвих питань. Особливо коли вони налякані війною.

Не могу описать свои чувства, когда читаю подобные комментарии

Добавить комментарий