СТРАТЕГІЯ СПРОТИВУ ГАЗОВИМ АФЕРИСТАМ – Облгазам

0
707

1) Захистити трубу
2) Об’єднатися в спільноту
3) Розробити стратегію колективного захисту, на засадах співфінансування
4) Скасувати “розподіл” та “доставку”,
5) домогтися прозорого розрахунку собівартості газу
6) Викинути геть “приватних власників” з енергетичної сфери держави

Захищайте трубу, споживайте газ, об’єднуйтесь в громадські організації та профсоюзи, колективно захищайте свою права.

Пам’ятайте, що від того, що колись було радянським облгазом – залишилась тільки назва. Сьогодні це незрозумілі утворення китайського, кіпрського, з віргінських островів та іншого сумнівного походження. Саме вони встановлюють нам ціни, висмоктуючи їх з пальця.

Немає в цьому ніякого ринку, ніякої справедливості та ніякої законності.

Ми повинні добиватися не зменшення цін на газ та транспортування. Ми повинні вимагати скасування цих фейкових, неіснуючих послуг, як “розподіл та транспортування”.

Якщо злочин зробити законним він не перестає бути злочином. Ці крадії з закордонних приватних облгазів об’єдналися з злочинцями в НКРЄКП та придумали нам транспортування та розподіл, щоб обкласти всіх громадян навіть не податком, а податтю, побором, який покладається в чиюсь приватну кишеню.

Тепер про вимоги

Треба вимагати єдиної ціни на газ українського, з прозорою, зрозумілою методикою розрахування собівартості. Газ українського повинен продаватися за собівартістю, бо це наше конституційне право. І починати треба не з громадян, а з встановлення лічильника на кожній свердловині! З прозорості всієї схеми газопостачання.

А щоб була прозорість – приватні власники повинні піти геть з енергетичної сфери. Тільки за останні три роки вони збільшили технологічні втрати газу майже вдвічі. Тобто, або ваші труби диряві, або газ просто крадеться. Тож про яких “ефективних приватних власників” ми взагалі говоримо?

Чому сталася така ситуація? Тому що ми занадто довго були поза політикою, нас занадто довго роз’єднували, щоб було зручніше грабувати. Нам занадто довго втовкмачували що кожен сам за себе.

Чому так важливо об’єднуватись? Є таке поняття – “організоване злочинне угруповання”. Саме тому воно сильне, тому що організоване. Так само сила суспільства в єдності. Наша мета – захистити трубу і зробити так, щоб газовики змушені бути подати до нас позови. Якщо це будуть не один, не два, не десять, а тисячі громадян, як їм це сподобається? Навіть якщо будуть тисячі позовів, вони будуть типові і фахові юристи, найняті на громадські внести, будуть легко їх відбивати. Попутно з’ясовуючи і наявнсcть у кіпрських оффшорів права власності на газ, що вони продають і права користування трубою, за яку вони виставляють нам рахунки.

Саме тому ми повинні захистити трубу, споживати газ, припинити платити за розподіл і вимагати повернення усієї газової інфраструктури в державну, тобто суспільну власність! Все що вам розповідали про газовий ринок – брехня. Приватні власники – не ефективні власники, це звичайні крадії.

Депутати місцевих рад повинні негайно підняти питання про повернення під контроль усієї газової мережі та оголосити тендер на її обслуговування. Це буде в 100 разів дешевше і для бюджету, і для населення. Та стане запобіжником від терористичних атак газових злочинців, які тероризують громадян та відключають від газопостачання цілі населені пункти.

Вячеслав Горобець

“А як не платити? Прийдуть відріжуть газ! У нас є вибір?”

Деякі матеріали на цю тему, прочитати і подивитись.

https://wp.me/plRsw-5a3
https://www.youtube.com/watch?v=SqJGI2GzLT4
https://wp.me/plRsw-57b
https://wp.me/plRsw-3FP
https://wp.me/plRsw-5l6
https://youtu.be/rcTr5x4NVUQ
https://youtu.be/PcT3ZwTaFSU
https://youtu.be/b97fknBfQC8
https://youtu.be/LLS0hLD8y98
https://youtu.be/SqJGI2GzLT4
https://wp.me/plRsw-59O

І під час військового стану нікого не відріжуть – це заборонено законом. Ну а про решту – думайте самі.

Добавить комментарий