Реструктуризация газовых долгов на рынке? Но почему не для всех?

0
439

Кто может прокомментировать “закон про реструктуризацию газовых долгов на рынке”? Что скрывается за туманными формулировками? И что по факту это означает?

Глава Верховной Рады Дмитрий Разумков подписал закон (№3508-д), которым предлагается механизм реструктуризации долгов, возникших на счетах теплокоммунэнерго, газсбыов и облгазов за газ – они превышают 100 млрд грн.
Об этом сообщает пресс-служба Аппарата Верховной Рады.
“Закон регулирует ситуацию с задолженностью на рынке природного газа, которая возникла в результате резкого повышения тарифов. Документ поможет реструктуризировать долги теплоснабжающих и теплогенерирующих организаций”, – говорится в сообщении.
Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Закон України «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу» (№ 3508-д).
Закон врегульовує ситуацію із заборгованістю на ринку природного газу, що виникла внаслідок різкого підвищення тарифів. Документ допоможе реструктуризувати борги теплопостачальних та теплогенеруючих організацій.


Для мене тут очевидно декілька фактів.
Перше – то, что вони СВІДОМО створюють кризові явища через штучне підвищення тарифів.
Друге – спеціальним законом вони ГЕРОЇЧНО ДОЛАЮТЬ власноруч створені кризові явища.
Третє – як, взагалі, піднімається рука називати все це “ринком”? Наслідки банкрутства на ринку – ЦЕ ЛІКВІДАЦІЯ або НАЦІОНАЛІЗАЦІЯ, а ніяк не “врегулювання ситуації” спеціальними законами, які прощають ефективним приватним власникам БОРГИ!
До питання справедливості – ЧОМУ закони “про реструктуризацію для подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності внаслідок різкого підвищення тарифів” не доходять до населення? Чому це стосується тільки “ефективних приватних власників”?
Або відрізаємо всіх, або всім реструктурізуємо!
Чому – олігархам “реструктурізація”, а населенню – судовий та фізичний тиск та відрізання від труби?
Може так і виглядає кінець епохи бідності та “деолігархізація” від Зеленського…

Добавить комментарий