АГРООКУПАЦІЯ або ЖИТТЯ “З МОЛОТКА”

0
481

В матеріальному суспільстві Земля вже не є нашим життєвим простором, а давно перетворилася на товар.

В районі (колишній Татарбунарський) вже не залишилось живого клаптика – все РОЗДЕРИБАНЕНО і РОЗОРАНО! Все, що є де-юре сільгоспугіддями. А як відомо, всі заплавні землі річок, водоохоронні зони морських лиманів, всі балки, всі схили то є сільгоспугіддя!!! Немає ЖОДНОГО прецеденту, щоб особливо цінні території перевели з сільгоспугідь в природоохоронні! Навпаки, навіть ті території, які захищені водним та земельним кодексом (їх можна використовувати як пасовища), ВСЕ ЙДЕ ПІД ОРАНКУ!!!
Весь район це суцільні агрополя!!! Спочатку вони ВКРАЛИ у природи те, що їй належало по закону – прибережна захисна смуга морських лиманів мала бути НЕ МЕНШЕ 2000 метрів км, а по факту, вона ледь сягає 100 (сто) метрів! І все це РОЗОРАЛИ!

Останні роки вже “доїдають крихти” – розпродають землі водного фонду. В країні справжній аграрний екоцид який призведе до геноциду!
Зло сидить в кабінетах Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування. В селах ВІДСУТНІ ПАСОВИЩА де-юре і де-факто. В деяких є де-юре, але де-факто то є орні землі.

Жодна сільрада НЕ МАЄ ГРОМАДСЬКИХ ПАСОВИЩ з проектами землеустрою!
Жоден фермер, що утримує худобу, не переймається питанням щодо пасовищ. Тобто, худоба є (наприклад вівці 100-300 голів, а пасовищ немає) і ніхто не планує навіть свою приватну землю або ж орендовано облаштоввувати як пасовища. А для чого, як є ще що “добивати” – жевріють клаптики заплавних ділянок та прибережні смуги лиманів нацпарку!

Ось вам приклад агроциду, який вчиняється руками осіб, що начебто працюють на державу Україна, а насправді, вони її знищують, бо нищать Природу. Ці люди сидять в Держгеокадастрі.
Дивимось оголошення. На торги виставлено 6 ділянок. Без сумніву, вони всі найближчим часом будуть РОЗОРАНІ! Дивимось, що за ділянки? – всі ділянки віднесено до земель водного фонду України! Наприклад, більше 40 га заплавних земель річки Хаджидер (традиційно це пасовища). Водоохоронна зона лиману Сасик та лиману Шагани (всього 100 метрів від урізу води). А також три ділянки біля села Струмок, це МЕАНДРИ річки Дракуля!!!

Ми всі як манкурти – одні наш життєвий простір монетизували і знищують, а інші за життя мерці – їм “какая разніца”.

Ми зовсім не даємо шанс тим, хто прийде після нас.

Добавить комментарий