ITхата. Змонтовано систему відеонагляду

0
1054

Завжди мріяв спостерігати за своєю оселею за 300 км. Чому фактор нерухомості в селі – це недооцінений сегмент бізнесу, навіть в міжнародних масштабах.

Хатинки в мальовничих місцях користувались би неабияким попитом в українців, емігрантів, тих, хто вважає Україну своєю Батьківщиною. Дивитись, як робиться ремонт, ростуть квіти в городі, зріють яблука, тече ріка, знаходячись за 300 або 3000 кілометрів надають сучасні технології. Така нерухомість надавала б робочі місця місцевим, створювали би попит на будинки, які сьогодні продаються за копійки.

Не скажу, що мобільний зв’язок на цій локації якісний. Смартфон час від часу втрачав конект з мережею. Але проблему було вирішено через встановлення MIMO антени + мобільний інтернет від Vodafone. Вжух – і 10Мб на прийом і 16Мб на відправлення. Будь-які фільми та відеозв’язок через мессенджери, 12Гб за 80 грн. на мес.

Кітайські камери спостереження. Як обирати? Китайці навчилися робити якісте обладнання, а от з софтом є проблеми. Тому обираючи камеру – ви обираєте екосистему – мобільний додаток, до якого буде додаватися обладнання. Важливо, щоб він був зручний, надійний та зрозумілий. А це мають далеко не всі виробники. Після дослідження та відгуків я зупинився на якісних камера Yi 1080p (обережно – є підробки!). Пишуть на картку, є фіксація активності, є сповіщення про активність, можливо переглядати записи за добу, та користуватися хмарою (за передплатою).

Дивлюсь як перекладають стелю та саджають дерева – ялівці, листвениці, липи та ялинки.

Добавить комментарий