У світі все менше вибору і все більше диктатури

0
1132

У світі все менше вибору і все більше диктатури. З боку республіканців не висунуто кандидатів в альтернативу Трампу. А відомі демократи, такі як Michael Bloomberg, Bernie Sanders, Elizabeth Warren (останніх двох я дуже поважаю за їх позицію) – знялися з перегонів на користь Байдена.

В Беларусі Лукашенко цементує владу.

В Україні “Слуги” змінили виборчий кодекс на свою користь, так як ніколи ще не відбувалося в історії країни, закріпивши навіть у невеликих громадах “партійні монополії”, які нічого не значать і ні на що не впливають в міжвиборчі періоди. Але під час виборів вони перекрили шлях до влади справжнім активістам та громадським діячам, які не хочуть бруднитися участю у тимчасових “політичних проектах”.

Але зрозуміло одне – такі процеси відбуваються у всьому світі. Хоча самою природою встановлено, що кризові часи потребують максимальної диверсифікації та різноманіття. Натомість людство, навіть перед загрозою зникнення через глобальні економічні та екологічні катастрофи, продовжує політику централізації та згортання вибору. А замість кооперації та співпраці сучасна влада нав’язує конкуренцію, ненависть та розпалювання ворожнечі.

Схоже на те, що увесь світ збожеволів!

Добавить комментарий