У мене тут розгорнулась дискусія з людиною, яка казала що “треба платити”, але так і не змогла ніц нічого сказати про собівартість газу.
Я тоді сказав, що на ЖОДНІЙ свердловині немає лічильника! Тому собівартості і бути не може – це пограбунок держави і населення в чистому вигляді.
І ось підігнали свіжу інфу!

А фіскалізовати будуть ФОПів…

Историю поднятия цены на газ для населения нужно начать вот с этой фотографии и разбором п@@деца происходящего в НАФТОГАЗе.
Это страничка журнала учета добычи одного из заводов “Укргаздобычи”.


У вас шок?
Но это только начало.
Такие журналы – ЕДИНСТВЕННЫЕ документы фиксирующие добычу, данные в которых постоянно переписываются под нужные руководству показатели и не имеют ничего общего с реальными объемами добычи.
На заводах и УКПГ “Укргаздобычи” полностью отсутствует электронная система контроля произведенной продукции, нет видеонаблюдения и даже интернета, а весь учет фиктивно ведется в таких вот тетрадочках.
Благодаря этому, газ и газовый конденсат, воруют промышленными масштабами списывая все как технологические потери которые с 2015 года выросли в 2.5 раза.
Как в этих условиях посчитать себестоимость украинского газа?
НИКАК.
Ее попросту никто не знает, так как никто не знает реальных объемов добычи.
Предлагаю Народным депутатам и новому и.о. Министра энергетики Юрию Витренко
совместную поездку на объекты Укргаздобычи для подтверждения всего этого треша.
Подробнее в ролике.

Як пересвідчитись що на фото саме документ з заводу Укргазвидобування?

Ви щось переплутали, шановний. Це не ми повинні щось доводити. Це ті, хто видобуває та продає нам газ повинні довести, що в них є лічильники, облік та прозора методика розрахунку собівартості газу!

А облгази повинні довести, що вони офіційно придбали цей газ, транспортували його по трубам, які мають у ВЛАСНОСТІ або в оренді! І своєчасно за нього розрахувались!

Поки цього немає – НІЯКОЇ ОПЛАТИ незрозумілим офшорним компаніям з невизначеними кінцевими бенефіціарами!

Всі наші проблеми через власну юридичну неграмотність та нерозуміння як працюють державні органи і закони. Я розумію, що наймати юриста – це не дешево, тому для таких споживачів як ви повинна бути єдина громадська організація, яка фінансується громадянами і наймає спеціалізованих юристів, що мають досвід та юридичну і судову практику у певній сфері. Маючи досвід, вони будуть легко відбивати подібні атаки, які розраховані на “звичайних” людей, які не знають і не готові захищати власні права.
На скарги сьогодні ніхто не реагує – ми крокуємо до суцільного свавілля. Захист повинен бути колективним, рішучим і миттєвим. Займатися цим повинні професіонали в своїй сфері, які мотивовані фінансово. Для громадської організації, яка включає в себе сотні людей, що сплачують внески – це не проблема: і юристи, і власна охорона.

Добавить комментарий