Класс паразитов

1
1024

Они не создают финансовые потоки. Они просто берут существующие под контроль.

В этом цель и действующего, и предыдущих правительств. Посмотрите что их интересует? Таможня, налоги, недра, тарифы, доедание госсобственности “мерзкого совка”. Все то, где можно сделать “бутылочное горлышко”, перекрыть и направить в нужном направлении.

Они видят потоки в IT и криптовалютах, но пока не знают как откусить – слишком сложно и децентрализовано. Нет единой точки контроля.

Самое обидное, что перекрывается даже не в интересах государства (для дальнейшей социализации), а в интересах обогащения конечных людей.

Посмотрите, что они создали за все время? Какие новые потоки, новые возможности, в результате которых появилась добавленная стоимость, которую можно даже просто поделить? ДА НИЧЕГО. Это класс паразитов, которые не отцепятся от тела, пока не умрет их носитель.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Ліберал – вільна людина. Вільна від чесності, правдивості, совісті, моралі, людяності, честі, обов’язків. Людина яка себе ні в чому не обмежує, хочеться збрехати – бреше, хочеться вкрасти – краде, хочеться вбити – вбиває, ніяких обмежень, ніяких заборон, тільки заборонено забороняти. Скажите, свобода однієї людини закінчується там де починається свобода іншої людини? Але людина без моральних орієнтирів не здатна оцінити де починається свобода іншої людини. От і отримуємо безмежні права людини без обов’язків людини. А в цілому життя у “вільному” суспільстві перетворюється в пекло. Злочинність, корупція, наркоманія. А якщо ще і легалізувати проституцію, легкі наркотики? Ну і “ліберальна демократія” – маніпулятивна демократія, де купка багатіїв-олігархів, тримаючи в руках усі ЗМІ, за допомогою брехні, фейків, маніпуляцій, приводять до влади своїх Слуг, потрібних їм і лояльних до них людей. Що і сталося в Україні. До влади прийшли Слуги Олігархії, тупі, неосвічені, аморальні мажори 90-х, виховані на ліберальних “цінностях”. Замітьте, не радянські совки, а щось набагато гірше. У совків була комуністична мораль, у цих будь-яка мораль повністю відсутня. Лібералізм виховує в людини крайній егоїзм, так як закликає жити виключно ради себе. Лібералізм породжує клас паразитів, які живуть виключно ради себе, за наш з вами рахунок, не приносячи ніякої користі суспільству. Єдиний засіб проти цього зла – це націоналізм!

Добавить комментарий