Максим Голосний: “КОНСТИТУЦІЯ ВИЩЕ ЗА ПОЛІТИЧНІ АМБІЦІЇ”

0
4699

Наближені до Королеви особи послухали сільського голову з Дніпропетровщини та наступного ранку Королева Єлизавета II заявила про те, що можливо вперше за своє правління призначить прем’єр-міністра самостійно, скориставшись своїм Конституційним правом, для вирішення парламентської кризи стосовно Brexit!!

Максим Голосний пише:

“Вчора був запрошений на вечерю в розкішному готелі The Goring Hotel біля Букінгемського палацу (Buckingham Palace, London).

Більше 4 годин спілкувалися з Майклом Джефсоном (Michael Jephson, Buckingham Palace), Патріком Джефсоном (Patrick Jephson) та його дружиною Мері Джо Джакоби (Mary Jo Jacobi). Мері Джо – бізнесвумен, відомий політик та фінансист, була радником двох президентів США – Рональда Рейгана та Джорджа Буша старшого. Обіймала керівні посади корпорацій у сфері банківських та фінансових послуг у HSBC (1993 – 2000), Lehman Brothers (2000 – 2001) та Drexel Burnham Lambert (1985 – 1990). Також працювала у світовій нафтовій та газовій промисловості, зокрема, як віце-президент групи Royal Dutch Shell (2001–2005), а також виконавчий віце-президент BP America після розливу нафти Мексиканської затоки (2010-2011).
https://powerbase.info/index.php/Mary_Jo_Jacobi

Patrick Jephson – особистий секретар принцеси Діани. Його робота для принцеси Діани включала щоденні робочі контакти з британськими та іноземними посадовцями на всіх рівнях аж до глави держави. Він організував міжнародні візити Діани і подорожував з нею по всьому світу до таких країн, як США, Росія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Індія, Пакистан, Єгипет, Зімбабве, Аргентина, Гонконг, Індонезія, Кувейт, Саудівська Аравія та ОАЕ. Автор двох книг про принцесу Діану «Портрети принцеси: подорожі з Діаною» та «Тіні принцеси».
Обидві книги він особисто підписав та подарував мені!

Протягом 4 годин ці найповажніші люди розпитували мене про ситуацію в України, про енергетичну сферу. Та особливо про мене – про те, за що я борюся, чого хочу досягти.

Я відповів, що борюсь за те, щоб Конституція вперше за майже 28 років незалежності України ЗАПРАЦЮВАЛА. Всі ці роки влада ретельно та наполегливо втоптувала Основний Закон держави в багно. Сьогодні в Україні навіть згадки про Конституцію дорівнюються до «державної зради». Вони наголошують, що до неї треба вносити якісь популістські зміни, але ніхто не говорить про те, що її треба почати ВИКОНУВАТИ.

«КОНСТИТУЦІЯ ВИЩЕ ЗА ПОЛІТИЧНІ АМБІЦІЇ» – якщо стисло, такою була моя відповідь.

І раптом, наступного ранку в авто ми почули, що майже по всім радіостанціям обговорюють новину, що Королева Великобританії планує скористатися своїм конституційним правом (тут діє Конституційна монархія) для врегулювання парламентської кризи стосовно Брексіту та можливо вперше самостійно призначить нового прем’єр-міністра!” – повідомив Максим Голосний на своїй сторінці в Facebook.

Добавить комментарий