Уряд ЗЕ готує приватизацію останніх прибуткових державних підприємств

0
2444

Нарешті не тільки я почав ставити питання ганебної приватизації останніх прибуткових державних підприємств. Чомусь забули, що бюджет поповнюється не тільки з податків… Вони вже заклали в бюджет доходи від продажу землі. Цікаво, а чи заклали в бюджет доходи від роботи прибуткових державних підприємств? Чи тільки від їх ПРОДАЖУ?

Тролі та боти в коментарях пишуть, що “державне підприємство – це джерело корупції. його треба продати, приватний власник ним краще скористується.” Державне підприємство – це така ж сама народна власність, як і надра, побудована за народні кошти. Якщо ви не здатні побороти там корупцію – то це проблема УПРАВЛІННЯ, а не форми власності! Просто треба саджати керівників і призначати нових!

Милованов – це джерело дебілізму. Його треба не переучувати, а продати на бананові плантації – там приватні власники знайдуть йому ефективніше використання!

Перед тим як щось продавати, варто задати питання – які з приватизованих підприємств, після переходу до “приватних власників” були модернізовані, підвищили свою ефективність, існують без державної підтримки та взагалі… ще існують? Задайте це питання Милованову!
І згодом виявиться, що за існування тих колишніх держпідприємств сплачують або громадяни, або держава. А інші вирізані на метал!

У Норвегії уряду також належить близько третини фондового ринку країни, а також близько 70 держпідприємств, на які припадає майже 90 відсотків валового внутрішнього продукту країни. В результаті приблизно 1 з 3 працівників в Норвегії (а також в Данії) фактично найняті своїм же урядом! У Фінляндії 64 державних підприємства становлять близько 50 відсотків національного ВВП; І понад 90 відсотків фінських робітників захищені профспілковими контрактами, в порівнянні з 89 відсотками шведських робітників, 84 відсотками датських робітників і 11,9 відсотками американських робітників.

У сукупності це означає, що народи північних країн пройшли довгий шлях до демократизації суспільного власності, справедливого розподілу багатства, зниження нерівності і забезпечення гідного життя своїх працівників під контролем держави, а не непрогнозованого «вільного ринку»

Вітаю – Україна тепер офіційно бананова республіка. Банани тут не ростуть, але керують нею ОБІЗЬЯНИ!

Добавить комментарий