Розробник української компьютерної ігри Ostriv – a city-building game потролив не тільки очільників наших населених пунктів, а й нас самих – громадян України. Презентуючи оновлення ігри, він розмістив скріншот, яким показав як так звані “підприємці” псують вигляд нашіх міст та сіл.

“У прийдешньому оновленні з’явиться можливість різноманітнити вигляд крамниць”

Жадібність, безпринципність, шкурний інтерес окремих особистостей, який домінує над суспільним і головне – БЕЗКАРНІСТЬ та відсутність мастопланування перетворює наші чудові села та міста на південноамериканскі фавели та нетрища.

Вони крадуть громадський простір, наші парки, ліси, краєвиди, історичні та архитектурні пам’ятки, перетворюючі усе на один великий стихійний ринок у смітті.

МАФи, торгівельні центри, багатоповерхівки, незліченні білборди та банальна і вульгарна вулична реклама як результат стихійної забудови, корупційного інтересу та відсутності будь-якої містобудівної стратегії призвели до втрати не тільки історичної спадщини, а й головне – НАШОГО комфортного життєвого простору!

Середовище формує світогляд. Сьогодні замість площ, парків, величних історичних будівель і соборів, мальовничих краєвидів і хаток, ми змушені існувати серед примітивних пластикових кіосків та крамниць, вульгарних новобудов та нав’язливої реклами… В такому середовищі ми виховуємо наших дітей безкультурними споживачами, да і самі перетворюємося на дикунів.

Ми мусимо зупинитися. Про це, як архітектор, я зауважував 6-8 років тому. І не перестаю про це говорити. Залишилось зовсім небагато часу, щоб впорядкувати наші населені пункти, знести увесь цей непотріб і повернути собі комфорний життевий простір! Через шкурний інтерес та байдужість Україна встрачає сама себе!

Добавить комментарий