Польща недарма ставить питання націоналізації ВСІХ ЗМІ

0
1151
Польща недарма ставить питання націоналізації ВСІХ ЗМІ, тому що більшість з них проводить антидержавну політику, керується колишніми комуністами, а належить німецьким власникам…
Поки ми не зробимо теж саме, поки медіапростір буде формуватися на користь олігархічних груп – ми не вийдемо з політичної та суспільної кризи.
Кажуть, якщо довго дивитись національні телеканали, можна побачити як по річці пропливає труп української журналістики.
Михал Козак (Michał Kozak, польський журналіст та політичний аналітик) прокоментував за моїм проханням:
 
“Нічого недемократичного тут немає. Насправді недемократично – це коли купка власників контролює весь медіапростір країни. Про яку свободу тоді можна казати? Всі дебати на теми, важливі для суспільства, знаходяться під повним контролем купки негідників.
Для того, що б такого не відбувалось – не тільки в Польщі, а й у всіх країнах ЄС є антимонопольне законодавство, але оскільки багато років в Польщі на чисельні порушення дивилися крізь пальці, особливо коли це стосувалося німецьких власників ЗМІ, стало зрозуміло, що ця тема вимагає особливої уваги. Націоналізація в польському варіанті – це перш за все демонополізація та звільнення ЗМІ від іноземного втручання. (У нас 90% друкованих загальнонаціональних ЗМІ конотроліруется німецьким капіталом, який в свою чергу виконує політику Німеччини). У проекті уряду іноземний власник отримає час на перепродаж свого ЗМІ польському капіталу.”

Добавить комментарий