Вчора “слуги народу” показали своє справжнє обличчя: керовані пустишки, які випадково потрапили у ВР.
Вони не вміють та не бажають читати закони, позбавлені критичного мислення, не хочуть працювати на країну та не мають ідей справжніх реформ. Жоден з них не має досвіду боротьбі зі злочинною системою за права інших людей, нічим не відзначився в громадській діяльності.
“Нові обличчя” швидко потрапили на прикорм старих “хазяїв” країни, внутрішніх та зовнішніх.

Попри всі розумні пропозиції та альтернативні законопроекти, які звучали вчора в сесійній залі, вони з посмішкою проігнорували та натиснули кнопки за абсолютно беззмістовний, ганебний, безглуздий закон, який зраджує інтереси українців та нахабно ігнорує їхню думку!

Брехня, маніпуляції, шахрайські методи попередників та зневажливе ставлення до своїх виборців – вони опанували всі прийоми злочинних попередників за рекордний час!
Вже абсолютно зрозуміло, що ми не можемо чекати наступних перевиборів 5 років, бо вони не залишать каменя на камені від цієї країни. Знести їх може тільки революція або потужна криза.

На жаль, така ситуація склалась через свідомість наших виборців, які, так само в більшості не мають критичного мислення і досі вірять в казочки з телевізора та плекають мрії про “доброго царя”, якого варто тільки обрати, щоб він подбав про їхні потреби.

Щоб країну очолила гідна влада, немає альтернативи справжньому громадянському суспільству, яке передбачає постійну роботу над собою, контроль над владою та витрати у вигляді коштів та власного часу на підтримку політиків та діячів з загостреним відчуттям справедливості…

Ці народні депутати та президент – остаточно ВСЕ. Заносьте нових!

Добавить комментарий