Пан міністр розсмішив 🙂

Десятки звернень в екоінспекцію, чисельні кримінальні справи за екологічні правопорушення без жодного результату. Це ентузіазм будь кого зведе нанівець.

Тут 2 варіанта – або міністр подорожує Україною та сам реагує на кожний злочин, або…

Або я стаю керівником неспроможної екоінспекції в Дніпропетровській області та навожу порядок. 🙂

Незрозуміло до чого тут мораторій. І навіщо міністр, який сам не розуміє, що не штраф 850 грн. треба накладати, а нараховувати збитки в десятки тисяч, щоб такі правопорушення припинились.

До речі, і штраф накладений неправомірно. За ст. 77-1
штраф может складати від 170 до 340 грн. Напишіть йому це хто-небудь…

Оце така в нас “держава-фейк” та міністри “самопіару”.

/Стаття 77(1). Самовільне випалювання рослинності або її залишків

Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян/

 

Добавить комментарий