“Не лийте бруд”

0
1978

Останнім часом все частіше чую фразу “не лийте бруд” по відношенню до себе.

Це мені кажуть люди, які звикли жити в середовищі боягузів та підлабузників, які говорять про них тільки хороше, або не говорять нічого.

Висловлювати неприємну для них або їх родин правду – означає “поливати їх брудом”, в який вони самі себе і засунули через свої вчинки або бездіяльність.

Наприклад, коли людина з судимістю розказує мені, що я комусь продався – це вона висловлює свою думку. А коли я наголошую про її судимість, то я її “поливаю брудом”.

Коли людина, яка розстрілює диких тварин заради спортивного задоволення, говорить, що я не можу про це писати, тому що вона не порушила закон – це нормально. А коли я висвітлюю ці факти, і фото, які вони самі ж викладують в мережу, та заявляю, що ставлюся до таких людей, як до психічно хворих – то це я їх “поливаю брудом”.

Шановні і не дуже – користуючись соцмережами або займаючи громадські, керівні, або виборні посади, звикайте бути публічною особою, звикайте до того, що ви самі та всі ваші родичі будуть досліджені під мікроскопом, і всі їх вчинки будуть ставати надбанням суспільства. На це нам дає право Конституція та відповідні Закони України, які ви зазвичай жодного в житті разу не читали.

Пишіть більше, викладуйте фоточки, а ми будемо їх досліджувати “дабы дурь каждого всем видна была”.
Це дозволяє дуже швидко дати оцінку вашим діям за межами звичної вам “зони комфорту” – вашого оточення, яке каже вам, що ви “святі люди”.

Не подобається? Сидіть тихо, годуйте своїх поросят, ростіть картоплю і не відсвічуйте.

Добавить комментарий