«Не лийте бруд»

0
1197

Останнім часом все частіше чую фразу «не лийте бруд» по відношенню до себе.

Це мені кажуть люди, які звикли жити в середовищі боягузів та підлабузників, які говорять про них тільки хороше, або не говорять нічого.

Висловлювати неприємну для них або їх родин правду — означає «поливати їх брудом», в який вони самі себе і засунули через свої вчинки або бездіяльність.

Наприклад, коли людина з судимістю розказує мені, що я комусь продався — це вона висловлює свою думку. А коли я наголошую про її судимість, то я її «поливаю брудом».

Коли людина, яка розстрілює диких тварин заради спортивного задоволення, говорить, що я не можу про це писати, тому що вона не порушила закон — це нормально. А коли я висвітлюю ці факти, і фото, які вони самі ж викладують в мережу, та заявляю, що ставлюся до таких людей, як до психічно хворих — то це я їх «поливаю брудом».

Шановні і не дуже — користуючись соцмережами або займаючи громадські, керівні, або виборні посади, звикайте бути публічною особою, звикайте до того, що ви самі та всі ваші родичі будуть досліджені під мікроскопом, і всі їх вчинки будуть ставати надбанням суспільства. На це нам дає право Конституція та відповідні Закони України, які ви зазвичай жодного в житті разу не читали.

Пишіть більше, викладуйте фоточки, а ми будемо їх досліджувати «дабы дурь каждого всем видна была».
Це дозволяє дуже швидко дати оцінку вашим діям за межами звичної вам «зони комфорту» — вашого оточення, яке каже вам, що ви «святі люди».

Не подобається? Сидіть тихо, годуйте своїх поросят, ростіть картоплю і не відсвічуйте.

Добавить комментарий