Квартирне кріпацтво в багатоповерхових гетто

0
2541

Чому люди обирають собі для життя квартирне кріпацтво в багатоповерхових гетто, фактично продають себе за великі гроші монополістам, щоб потім платити щомісячну “панщину” в вигляді тарифів за не надані послуги?.

Тараса Григоровича з кріпацтва викупляли, а тут народ сам туди йде – широкими рядами. Замість того, щоб мати власне житло на власній землі, виробляти і продавати електроенергію за великі гроші по “зеленому тарифу”, виховувати молодих вільних українців, насолоджуючись життям, люди вкотре наступають на “совєцкие грабли” – про “квартиру со всеми удобствами”.

На разі квартири продають, зазвичай, в новобудовах навіть без удобств (сам зробиш, а у нас “свободная планировка – планируй как фанера над Парижем”). Суспільству, здається потрібна термінова психологічна реабілітація та школа з ліквідації житлової неграмотності. Всі ж з інтернетами, багато подорожують – бачать як живе цивілізований світ (США-97% житла в малоповерховому форматі, Канада-87%, Європа понад 80%…), а все ж більшість іде разом з “многоквартирным электоратом”, і це при такій кількості землі в Україні. Сумно…

  1. Ступінь юридичного права на квартиру обмежується не власністю на фізичний об’єкт, а лише правом користування певним простором, обмеженим будівельними конструкціями (стіни, стеля, підлога…);
  2. Земля під багатоквартирним будинком не є правом власності людини, що в ньому мешкає;
  3. Система фізичної, пожежної, інженерної, техногенної безпеки в багатоквартирному будинку є ризиковою;
  4. Вартість квартири постійно зростає, після її придбання, так як власник має сплачувати комунальні ренти, які значно перевищують вартість наданих послуг (це наче їдучи в своєму авто сплачувати додатково послуги таксі);
    5.Обмеження архітектурно-дизайнерської свободи екстер’єдиної частини будинку та місць загального користування (це як спідню білизну-інтер’єр квартири можете носити яку завгодно, а штанці і плаття-у всіх однакові, як в арміі чи де інде);

Я вважаю, що така форма власності на житло є кабальною, при якій людина вимушена значну частку доходів сплачувати “комусь нізащо”. Як для апартиментів, з тимчасовим перебуванням-багатоквартирні будинки є зручними, з тими благами, що Ви перечислили.

Але сучасний світ стрімко біжить до праці на дому, аутсорсу і певної свободи перебування під час виконання роботи. Власний будинок при цьому, з сучасними системами інженерії, в також відчуття володіння таким об’єктом разом з землею є найкращим з усіх видів житла.

Добавить комментарий