Webmoney под запретом. Почему? “Потому что мы ее не разрешали” – НБУ

0
2572

Вроде у власти либералы, адепты “мудрой руки рынка” и “святой конкуренции”. Но нет – все, что мешает монополиям – надо просто взять и запретить…

Я тут продвигаю локальные валюты – страшно подумать с чем мне придется столкнуться 🙂

Готовя почву для какой-то своей очередной калечной платежной недо-системы…

Уровень кретинизма этой инициативы сопоставим с инициативой о запрете квадрокоптеров, запрете критиковать власть, презумцией правоты полицейского и другими “реформами”.

Почему бы не запретить “Новую почту” – ведь ее тоже не разрешали? В рамках подготовки к какой-нибудь реформы “Укрпочты”. Ведь за 20 лет Укрпочта “новой” так и не стала. Вместо улучшения и расширения услуг своего основного направления, Укрпочта расширила количество говна, которым торгует на прилавках своих отделений…

Но самое интересное, что Webmoney почему-то приравняли к “деньгам”. НБУ, ответь, что вообще есть “ДЕНЬГИ”?

Національний банк заборонив використовувати в Україні електронні гроші чотирьох торгових марок: Webmoney, Яндекс.Деньги, QIWI Wallet, Wallet one/Єдиний гаманець. Про це сказано в телеграмі НБУ, розісланій по банківській системі.

Заборону на використання електронних грошей зазначених вище торгових марок пояснюють тим, що правила їх використання з НБУ не узгоджувалися. Примітно, що заборона стосується не тільки учасників, а й користувачів. “Надання послуг з використанням цих торгових марок користувачам заборонено”, – сказано в телеграмі Нацбанку.

Також в документі зазначено, що центробанк погодив роботи внутрішньодержавної системи розрахунків WebMoney.UA. Як саме регулятор може вплинути на користувачів заборонених систем електронних грошей, при цьому в телеграмі не уточнюється.

“З огляду на повноваження НБУ, можна очікувати, що за допомогою свого фінмоніторингу зможуть заблокувати рахунки людей, які порушують його заборони. Адже люди перераховують кошти, які знаходяться на їхніх банківських рахунках”, – повідомив UBR.ua старший партнер адвокатської компанії “Кравець і партнери” Ростислав Кравець.

Крім того, НБУ цим розпорядженням зазначив, що 19 жовтня банки повинні були завершити співпрацю з платіжними системами, що входять до списку санкцій РНБО. Серед них – “Золота Корона”, “Blizko”, Міжнародні грошові перекази “Лідер”, Anelik, “Юністрім”, “Колібрі” (колишній – “Бліц”).

Нагадаємо, в Україні до 2017 року запустять внутрішньодержавну платіжну систему. Про це заявив гендиректор ТОВ “Електрум Пеймент Систем” В’ячеслав Пожарський.

Добавить комментарий