“Наша ряба” опять беспределит

0
3028

Это уже второй случай, когда Наша ряба плюет на мнение местной громады и решает вопрос силовым способом.

Первый раз побили непокорного голову сельрады

Народ не хочет новых курятников. Но разве есть преступление, на которое не мог бы пойти бизнес ради прибыли?

На Чигиринщині вже запахло не курниками “Нашої ряби”, а… Врадіївкою (оновлено)

Свавілля судів та міліції у Врадіївці свого часу сколихнуло всю Україну*

Як повідомляв “Дзвін”, учора у селі Рацеве жорстоко побито депутата місцевої сільської ради, активістку цивільного корпусу “Азов” Ніну Мартиновську. З травмами обличчя і тулуба жінку доставлено до райлікарні, де вона у важкому стані перебуває у травматології.

Сьогодні, розлючені жителі села Рацеве та чигиринці, котрі відстоюють своє право на чисте повітря, землю, воду, на які зазіхнула отруйна “Наша Ряба”, оточили приміщення РДА та місцевої поліції. Люди вимагали негайно покарати сільську голову Ларису Постригань та створену нею злочинну групу, яка з погрозами і побиттями діє від імені “Нашої Ряби” у Рацевому. Третього червня, під час проведення зібрання селян, сільський голова закликала підрозділ охорони “Рябої”, котра напала на мешканців села та азовців. За те, що тоді пролилася кров, сільський голова не відповіла перед законом. Безкарність породила новий злочин.

Протестуючі направили телеграму до Генеральної прокуратури, до Президента України з вимогою негайно звільнити голову РДА Клименка, котрий розпалює у районі громадянський конфлікт, відкрито лобіюючи інтереси “Рябої”.

У понеділок, 4 липня (оновлено), у Чигирині відбудеться велика протестна акція проти свавілля чиновників та бездіяльності поліції. Активісти просять підтримки у  всіх небайдужих до майбутнього свого краю, хто вболіває за чисте чигиринське довкілля, за здоров”я своїх дітей.

Добавить комментарий