Щодо ситуації в Криму

0
429
Сучасна історія, у більшості випадків доводить: неможливо змінити політичний курс іншої країни, або загарбати її територію прямою військовою агресією, не порушивши міжнародного законодавства. Такі дії ставлять під сумнів гарантії надані одними державами іншим і, як наслідок, порушення геополітичного балансу в тій чи іншій частині світу, чи в світі в цілому. Досягнення таких цілей в сучасній геополітиці забезпечується через використання протиріч у суспільствах таких країн, тобто через використання громадян цих же країн.
Хочу звернутися до наших співгромадян, до українців. Зараз настає дуже непростий час, як для нашого народу в цілому, так і для кожного особисто. Ми з вами стаємо свідками вже неприкритої агресії збоку політичного режиму сусідньої нам країни. Країни, з якою маємо, завдяки певним історичним подіям, найтісніші суспільно-культурні зв’язки, де проживає багато наших родичів, друзів, знайомих. В голові аж кричить запитання: як таке можливо?!! Та відповідь з’являється одразу. Таке можливо, тільки якщо громадяни нашої сусідки знаходяться під ковпаком жахливого обману та брехні, який накинули на них їхні можновладці.
Таким самим обманом та брехнею «годували» і нас керманичі недавно поваленого режиму, намагаючись стикнути між собою схід і захід. Знайти якомога більше протиріч, а частіше, просто висмоктати з пальця неіснуючі насправді, щоб зіграти на руку своїм східним господарям.
Люди! Ті, хто вже бачить реальну картину, що відбувається. Хто бачить, що нас хочуть розколоти за допомогою чистих провокацій, створених «на рівному місці», так само як очільник Німетчини це робив у 1939- 41 роках у центральній Європі, хто бачить огидну і жахливу брехню, що ллється в Держдумі Росії і російських засобів масової інформації, задля виправдання своєї неприкритої агресії. Розказуйте своїм рідним і близьким, відкривайте їм очі.
Просіть не піддаватися на провокації, не вірити брехні і провокаційній інформації з медійних засобів, які ще підконтрольні залишкам режиму. Тільки ми, особисто кожен і всі разом зможемо відстояти свою свободу, мир нашої землі і цілісність країни. І ми це довели, коли завдяки нашій масовій одностайності у Києві і інших містах режим виявився безсилим.
Хто має родичів чи знайомих у Росії – дзвоніть їм, зв’язуйтеся через інтернет, розказуйте правду. Нехай вони розуміють, що насправді хоче зробити їхня влада. Тоді вони і там не будуть мовчати, бо їхніх дітей женуть сюди на братовбивство.
Журналісти, блогери пишіть правду про те що відбувається, доносьте до людей дійсну картину подій, не будьте осторонь.
Хочеться вірити, що і нова влада з свого боку використає всі можливості масмедіа, щоб донести до людей на сході і півдні, що насправді люди які скинули режим, хочуть повернення засад демократії, справедливого судочинства, викорінення бюрократії та хабарництва, бандитського розкрадання коштів громад. І, що вони можуть остаточно втратити свободу для себе і своїх дітей, якщо піддадуться на провокації, що чиняться у їх містах.
Хочеться вірити також, що і олігархічна частина суспільства, яка вже, схоже, зрозуміла, що її чекає у Путінських руках, теж скаже своє вагоме слово.
Я вірю, що цей нелегкий період завершиться на нашу користь. Бо така поведінка збоку Путінського режиму дедалі нагадує безвихідь і агонію. Там розуміють, що в Україні пішли невідворотні процеси, а це ставить крапку у намаганнях побудови тоталітаризму на теринах бувшого Радянського Союзу, і ці процеси дуже скоро перекинуться на територію Росії.
Хай не лякають нас тяжкі часи, вони тільки роблять нас сильнішими, загартовують нас особисто, як і націю в цілому. Наше суспільство і країна пройде через ці випробування, як розпечене залізо проходить крізь холодну воду, завдяки чому в Україні сформується справжня, сильна, загартована, єдина нація. Отож, виваженості, мудрості, сили духу вам, дорогі мої земляки.
Роман Петрукович

Добавить комментарий