хоча б не називайте це РЕВОЛЮЦІЄЮ!

1
1713
Вже третій день шукаю кийка по спині.. Вже третій день жую ці соплі про мирне протистояння та безкровний варіант.. Без жодної віри, що диктатура мародерів поступиться хоча б урядом.. 

Вчора стало зрозуміло, що у м'якотілих Трьох Богатирів опозиції немає чіткого плану дій. Сьогодні, після ВР стало очевидно, що мудак-президент манав мільйони невдоволених на вулиці. В його світі нічого не відбувається - в нього, сука, робочий візіт в Китай!!! А триголова опозиція профукала вже третій день справжнього народного гніву без жодного революційного успіху! 

Зустрічаю ветеранів померанчового майдану, яким повезло більше в неділю - один покерував тим трактором на беркут, другий зловив кийка на ребра в будинку письменників, третій надихався і М5го, і перцового - попалив собі горло.. Я ж коли пустили бойовий газ від'їхав за протигазами і всю бійку провтикав, згодом тільки гранату й зловив під вухом.

Це я до того, що є купа злих бійців, готових ризикнути своїм здоров'ям, а може й життям, заради поваленням режиму, який повільно вбиває нашу націю. І нам вже тошно хороводити майдани і співати цілодобово гімни. Ми своє відтанцювали в 2004му. Ми хочемо діяти і діяти рішуче. А дії начеб-то такі очевидні:

- Оголосити майдан джерелом народного самоврядування;
- Обрати на майдані уряд та представницьким натовпом привезти кожного міністра в міністерства та в кабмін;
- Гарантувати безпеку від політичних репресій всім органам влади і мєнтам і олігархам, які перейдуть на бік народу - заручитися підтримкою силовиків, там багатьох теж давно дістали регіонали;
- Визволити Юлю з харківської лікарні та привезти на майдан - президенську владу їй не давати, але кращого провідника революції в нас нема!
- Зайняти ВР, відмінити політреформу 2010го, призначити парламентські та президенськи вибори якнайшвидше;
- Сформувати народні сили безпеки для охорони досягнень революції;
- І нарешті зробити все щоб літак з Януковичем ніколи не повернувся з Китаю!

Так, на жаль, ці дії не мають юридичного виправдання, але це єдиний шлях до повалення хунти! І так, можете називати мене провокатором, але якщо ви хочете й далі крутити концерти і танцюльки на майдані - то хоча б не називайте це РЕВОЛЮЦІЄЮ!
Вже третій день шукаю кийка по спині.. Вже третій день жую ці соплі про мирне протистояння та безкровний варіант.. Без жодної віри, що диктатура мародерів поступиться хоча б урядом.. Вчора стало зрозуміло, що у м’якотілих Трьох Богатирів опозиції немає чіткого плану дій. Сьогодні, після ВР стало очевидно, що мудак-президент манав мільйони невдоволених на вулиці. В його світі нічого не відбувається – в нього, сука, робочий візіт в Китай!!!
А триголова опозиція профукала вже третій день справжнього народного гніву без жодного революційного успіху! Зустрічаю ветеранів померанчового майдану, яким повезло більше в неділю – один покерував тим трактором на беркут, другий зловив кийка на ребра в будинку письменників, третій надихався і М5го, і перцового – попалив собі горло.. Я ж коли пустили бойовий газ від’їхав за протигазами і всю бійку провтикав, згодом тільки гранату й зловив під вухом. Це я до того, що є купа злих бійців, готових ризикнути своїм здоров’ям, а може й життям, заради поваленням режиму, який повільно вбиває нашу націю.
І нам вже тошно хороводити майдани і співати цілодобово гімни. Ми своє відтанцювали в 2004му. Ми хочемо діяти і діяти рішуче. А дії начеб-то такі очевидні:
– Оголосити майдан джерелом народного самоврядування;
– Обрати на майдані уряд та представницьким натовпом привезти кожного міністра в міністерства та в кабмін;
– Гарантувати безпеку від політичних репресій всім органам влади і мєнтам і олігархам, які перейдуть на бік народу
– заручитися підтримкою силовиків, там багатьох теж давно дістали регіонали;
– Визволити Юлю з харківської лікарні та привезти на майдан
– президенську владу їй не давати, але кращого провідника революції в нас нема!
– Зайняти ВР, відмінити політреформу 2010го, призначити парламентські та президенськи вибори якнайшвидше;
– Сформувати народні сили безпеки для охорони досягнень революції;
– І нарешті зробити все щоб літак з Януковичем ніколи не повернувся з Китаю!
Так, на жаль, ці дії не мають юридичного виправдання, але це єдиний шлях до повалення хунти! І так, можете називати мене провокатором, але якщо ви хочете й далі крутити концерти і танцюльки на майдані – то хоча б не називайте це РЕВОЛЮЦІЄЮ!

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Потянуло на 1917г. Ты Троцкому не родыч? А булаву опять как делить будете? Опять все до основанья , а затем…….

Добавить комментарий