Молодь відновлює село для зеленого відпочинку

2
1786

У спустошеному селищі Ракове, що у Синельниківському районі, за кілька місяців з’явиться екопоселення. Зараз у цьому населеному пункті мешкає всього п’ятеро людей, але вже влітку туди їздитиме відпочивати уся молодь Дніпропетровська, запевняють організатори. Зруйновані старі хати молоді активісти збираються відремонтувати, збудувати дерев’яну сцену та спортмайданчики. Колись на цих пагорбах випасали худобу мешканці села Ракове, але вже років десять тут запустіння. Територію покинутого селища пригледіли молоді дніпропетровські активісти — вони вже готуються до будівництва. Цегли та бетонних плит, кажуть, там не буде. Зводитимуть молодіжну базу з дерева, глини, соломи, очерету та лози.

Великих ресторанів та готелів у селі Ракове не побачите. Тільки спортивні майданчики, сцена, альтанки — усе для відпочинку молоді. Єдине, на що витрачатимутться, так це на готель для артистів, яких збирються запрошувати на фестивалі. Та і його планують будувати виключно з солом’яних блоків. Сцена буде дерев’яна, паркани та альтанки — з лози та соломи.

У Раковому молоді активісти планують проводити усілякі майстер-класи, спортивні змагання та творчі вечори. Втім, відповідати повністю своїй назві екопоселення зможе тільки згодом. Для створення об’єктів хоч і використовуватимуть природні матеріали, але при цьому там будуть усі блага цивілізації. Енергію сонця та вітру задіяти поки не по кишені. Хоч будівництво тільки набирає оберти, у липні вже запланували перший музичний фестиваль.

Поки хати-мазанки будуть реставрувати, молодь до екопоселення запрошуватимуть зі своїми наметами. Принаджувати туристів до спустошеної території будуть за допомогою цікавих творчих заходів та креативних ідей.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Слава, а пруд и рыбалка разве не планируется? Если планируется, то почему без меня? :)))

Добавить комментарий