О депутате Ахметове

0
1666

За чотири з половиною роки, поки працює нинішній парламент, народний депутат Рінат Ахметов побував рівно на одному сесійному засіданні. На першому – щоб підписати присягу, отримати картку для голосування і віддати її в надійні руки.

Уже чотири з половиною роки Ахметов не ходить на роботу.

Ахметов оголосив, що не балотуватиметься до наступного парламенту. Він має право не любити цю справу. Якщо це так, і він не хоче витрачати час на відвідини парламенту, то ніщо не заважало йому просто зараз, або рік тому, або чотири роки тому, скласти повноваження.

Але замість цього картка Ахметова щодня голосує у Верховній Раді.

У вівторок фотограф Влад Содель нарешті сфотографував того, хто забезпечує віртуальну присутність Ахметова на засіданнях і порушує Конституцію в частині персонального голосування.

Отже, у вівторок кнопку за Ахметова тиснув молодий регіонал Віталій Калюжний.

Час називати речі своїми іменами. Це не просто протизаконно. Це сором – людина, яка посідає 39 місце серед найбагатших людей планети, чиї статки оцінюють в 16 мільярдів доларів, яка отримала мандат від народу бути депутатом, просто знайшла собі кнопкодава, який протягом 4,5 років тиснув замість нього на кнопку.

У цій банальній історії – вся філософія Партії регіонів.

Цікаво, чи так само легко Ахметов довіряє іншим управляти рештою своєю власності, як своєю карткою – металургійними заводами або енергокомпаніями? Думаю, ні. Тому що за заводами стоять мільйони доларів. А за карткою – мільйони голосів власних співгромадян. Долари тут переважають.

https://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/4f68d931183d9/

Добавить комментарий