ось так наші дороги перетворюються на смугу перешкод..

0
1629

Генеральному прокурору України Пшонці Віктору Павловичу м. Київ, вул. Різницька, 13/15,
Міністру внутрішніх справ України Захарченку Віталію Юрійовичу м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10, 01024
Державна фінансова інспекція України Контрольно-ревізійне управління м. Київ, вул. Сагайдачного, 4, 04070

Копія
Начальнику Державної служби автомобільних доріг України (Укравтодор)
Демішкану Володимиру Федоровичу м. Київ, вул. Фізкультури, 9, 03680

Копія
Начальнику Києво-Святошинського ДЕУ с. Капітанівка,
Києво-Святошинський район, Київська область,

СКАРГА

(на дії начальника ДРП-2 Києво-Святошинського ДЕУ Київського облавтодору)

Шановні керівники контролюючих органів. Звертається до Вас з проханням колектив механізаторів та водіїв ДРП-2 Києво-Святошинського ДЕУ Київського облавтодору с. Калинівка Макарівського району Київської області з допомогою у наведенні порядку в нашій організації. На нашій ділянці дороги зараз проводять ремонтні роботи іноземні працівники і нам соромно перед ними за роботу, яку робимо ми. Мабуть правильно вирішив Уряд, що не доручив нашим «спеціалістам» цю роботу. Наші б усе розікрали та зробили аби як.

Начальник нашої дільниці Тютюнов Василь Михайлович на протязі року замість того, щоб щось робити на дорозі механізмами, які є в нас на дільниці, інтенсивно продає дизельне паливо та бензин. Він є фермером та вирощує картоплю, має свою власну техніку, тому йому потрібне пальне.

Так, 24.01.2011 року на автомобіль ГАЗ -53 було завантажено 2 бочки по 200 літрів дизельного палива та завезено в його фермерське господарство. Такі «операції» проводились багато разів (05.01.2011, 18.01.2011, 01.02.2011 23.11.2011…).

Він нам каже, що це пальне він зекономив. Ми так розуміємо, що це пальне виділено на роботу нашої техніки і ми повинні про його отримання ставити свої підписи в заборних лімітках. Але за нас Тютюнов В.М. сам розписується, підроблюючи наші підписи. (Це вказує на факт зловживання своїм посадовим становищем у його діях).

У результаті цього йому потрібно займатися приписками в роботах, інакше на організацію не будуть виділені гроші, а це і є наша зарплата. Ми її отримуємо вже давно не регулярно і дуже низьку.

Ми йому про це говорили та попереджували про страйкування, він же порекомендував нам звернутися до Макарівської районної прокуратури письмово про невиплату нам зарплати. Після нашого листа нам виплатили половину зарплати, але ж ми не жебраки щоб регулярно просити зароблені гроші.

Тютюнова підтримує директор облавтодору та якийсь родич у міліції, тому ми й звертаємось до Вас з надією на допомогу. Ціле літо будівельного сезону ми працюємо на «генеральській дачі» в с. Гореничах за генеральські матюки, а керівники мають собі за це капітальну «кришу».

Може йому зарплата і не потрібна, гроші він добуває іншим шляхом – продає будівельні матеріали, паливо, запасні частини. Висипав всі дороги щебенем на поля та до свого фермерського господарства. Ми ж хочемо чесно працювати та отримувати свою зароблену заробітну плату.

По цій причині ми не можемо ставити свої підписи під цим листом, проте готові підтвердити та довести всі викладені факти під час перевірки.

Надіємось на Вашу реакцію. Якщо ж ніякої реакції не буде, ми змушені будемо звернутися за допомогою через засоби масової інформації у додаткові правові структури.

Шановний Демішкан Володимире Федоровичу!

Якщо ж у Вас немає чесних добросовісних спеціалістів для роботи на нашому ДРП, ми готові взяти підрозділ на господарський розрахунок, знайти самі собі спеціалістів і не менш якісно і добросовісно проводити обслуговування дороги чим працівники з Італії чи турки.

З повагою до Вас колектив механізаторів ДРП – 2, Києво-Святошинського дорожньо-експлуатаційного управління Київського облавтодору.

Добавить комментарий