ОСТАННЯ БИТВА АЛЕХО ГАРЗА ТАМЕЗА

0
1799

«Господи, зроби мене швидким і влучним. Нехай буде вірним моє око і моя рука швидша, ніж у тих, хто хоче мене вбити. Дай мені перемогу над моїми ворогами, і тими, хто бажає зла мені і моїм близьким. Нехай не моя остання думка буде “Якби у мене був мій пістолет”, і Господи, якщо сьогодні дійсно той день, коли ти покличеш мене до себе, дай мені померти в купі гільз» – такими словами взивав до Бога старий мексиканський фермер перед своєю останньою битвою.

Мексиканський наркокартель висунув ультиматум 77-річному фермеру: “Або ти забираєшся протягом 24 годин, або помираєш.”
Зрозумівши серйозність намірів бандитів, ці 24 години старий Алехо використав на підготовку до спротиву. Він вирішив до останнього подиху захищати свій будинок, який він побудував 34 роки тому власними руками.

Гарза в той же день розпустив всіх найманих працівників і попросив їх завтра вже не приходити. Після чого мисливець і колекціонер зброї дістав весь свій арсенал, здатний стріляти. Він розставив стволи біля дверей та вікон, розклавши на підлозі запасні боєприпаси.

Так, в темряві і тиші, він і чекав. О 4 ранку на двох вантажівках банда таки приперлася. Поводили вони себе як мавпи, безладно стріляючи в повітря. Один із них зістрибнув на землю і закричав, що це тепер їхня власність і якщо хтось залишився в будинку, то йому краще вийти з піднятими руками.

Тут відважний дід вирішив, що чекати далі немає сенсу і відкрив вогонь по непроханим зайдам.
Бандити з картелю були переконані, що всередині будинку-фортеці знаходиться як мінімум кілька стрільців, так грамотно старий фермер міняв позиції і влучно цілив у супротивника, не даючи їм підняти голови.
Але за деякий час вороги отямилися і потихеньку підкравшись, закидали будинок гранатами.
До прибуття мексиканської армії – все вже було скінчено.
Солдати виявили чотири трупи наркоділків та й двох поранених бандитів, які конали в муках.
А всередині будинку серед купи гільз – мертве тіло героїчного стрілка Гарзи, який, захищаючи свою землю, з честю завершив своє життя. Загинув Алехо Гарза Тамеза у сімдесят сім років.

Добавить комментарий