Ничего святого

1
2175

Дніпропетровський митрополит обурений політичною рекламою з його участю

На провладних міських каналах активно крутять агітаційний ролик, в якому митрополит Дніпропетровський та Павлоградський Іриней агітує за Крупського.

Побачивши себе на екрані Владика обурився. Завдання церкви — молитися, а не брати участь у політичній боротьбі – зауважує Іриней.

«Церква молиться, говоримо віруючим, щоб вони пішли в день виборів на виборчі дільниці, проголосували за найкращих кандидатів, але агітувати за когось конкретно, ми цього не можемо робити», – каже митрополит Дніпропетровський та Павлоградський Іриней.

Свою згоду на участь у виборчій агітації, стверджує Владика, він не давав. Йому не пояснили, для чого знімають відео, піарники першого заступника міського голови обіцяли, жодної політично реклами. Його обманули — наголошує митрополит.

Владика Іриней вже оприлюднив офіційного листа із забороною використовувати його ім’я та зображення у передвиборчих кампаніях. Коментувати свої вчинки кандидат в нардепи Анатолій Крупський вкотре відмовляється, він просто тікає від журналістів.

Міський голова Іван Куліченко, який на білбордах запевняє, що вірить Анатолію Крупському, – жодних порушень в його діях не бачить, навіть про спробу підкупити технічного кандидата, говорить туманно.

А я все равно верю Крупскому!

1 КОММЕНТАРИЙ

Добавить комментарий