Привітання голови ДОО Партії Зелених України Павла Хазана

2
1763

Дорогі друзі,

Всі хто брав участь у виборах – кандидати в депутати і мери, спостерігачі, довірені особи, агітатори та журналісти – члени і друзі нашої зеленої родини!

Я вітаю вас із закінченням цієї нелегкої кампанії!

Щиро дякую вам за вашу енергію і оптимізм, за вашу роботу, що безумовно сприяє розбудові демократії в України!

Щиро дякую всім, хто підтримав Партію Зелених України, наших кандидатів в депутати обласної, міських, районних та селищних рад!

Поки що не відомі остаточні результати, сподіваємося, що вони будуть оприлюднені до кінця цього тижня. І як тільки вони будуть відомі на найближчих загальних зборах ми зробимо аналіз виборчого процесу та результатів виборів.

Відомо, що більша частина українців не бажає брати участь в управлінні своєю державою. Їм байдуже, що відбувається і буде відбуватися в України. І ще прикро, що до цієї частини входять молоді люди: студенти, вчені, підприємці.

Але я вірю в те, що наші спільні ресурси були витрачені для блага нашої країни, для блага українців, одже людина – є найвищою соціальною цінністю. Наша мета як партії – це формування в Україні відкритого громадянського суспільства, де політичні та правові інститути слугують інтересам людини, де відбувається громадянський контроль над владою. І кожного дня ми поступово просуваємося до нашої мети.

З повагою,
Павло Хазан

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Ми показали доволі непоганий результат в цій складній кампанії.

    Вас також вітаємо з закінченням!

    Тепер маємо час на свій подальший розвиток)

  2. Ми також дуже вдячні за пророблену в першу чергу Вами роботу, як голови ДОО ПЗУ. Саме завдяки Вам ми отримали можливість здобути неоціненний досвід як у політичній сфері так і у різних життєвих ситуаціях!! Можливо ці вибори не виправдали наших сподівань, але ,як ви вже і говорили, доки не зміниться ставлення молоді до власної держави доти не зміниться влада і рівень життя…

Добавить комментарий