Покидая Украину…

1
1905

“ПаПоПе”: Грустные истории активных людей, разочаровавшихся в перспективах Украины окончательно…

До публікації проекту Податкового Кодексу мав величезні плани по розвитку компанії, розгортання процесу тестування кандидатів-розробників в повноцінний учбовий процес з тим щоб на вході приймати старшокласників, організацію IT-кластеру в селі під Києвом…

Податковий Кодекс же ставить хрест на будь-яких спробах зробити щось продуктивне в цій країні, фактично унеможливлючи підприємницьку діяльність “без криші”.
Особливо знаковим є “обговорення” Податкового Кодексу.
Оскільки бізнес з розробки програмного забезпечення не прив’язаний до жодного місця, а всіх соціально-активних людей з країни виживають – я не бачу більше цінності в тому, щоб залишатись в Україні, наражаючи свою сім’ю на ризики.
Маю модельну ситуацію в своєму під’їзді.  Свого часу, роки 4 тому, я взявся координувати взаємодію по благоустрою.  Сухий підсумок за 4 роки – всім пофіг крім 3-4 сімей.  Всі інші чекають на те, що прийде пан, ткне пальцем в того, хто “в усьому винен”, влаштує лихоманкову показуху і обдере їх як липку.  Тобто рівно те, що відбувається в масштабах усієї країни.
Єдине що здатне зрушити цих людей – коли в під’їзді пропаде опалення, електрика, вода та каналізація.  І то я не певен, що це змусить об’єднати зусилля хоча б половину квартир.
Відповідно, мій прогноз – доки в Україні не почнуть масово мерти від голоду та морозу взимку – *нічого* не зміниться.
І не факт що зміниться після цього.
Ось такий мій прогноз.”

Андрей Х, Киев, 35 лет

Читать еще >>

1 КОММЕНТАРИЙ

Добавить комментарий