Павло Хазан – кандидат в мери Дніпропетровська

0
1577

Павло Хазан, голова Дніпропетровської обласної організації Партії Зелених України, зареєстрований кандидатом на пост мера Дніпропетровська. Станом на 4 жовтня за крісло міського голови Дніпропетровська змагатимуться 9 кандидатів.

Павло Хазан

Павло Хазан є членом ПЗУ з 1997 року, з 2009-го – заступник голови ПЗУ. На сьогоднішній день своє бачення політики, всі свої знання й вміння Павло Хазан прагне реалізувати на посту мера Дніпропетровська. Основними векторами діяльності зеленого кандидата є збільшення зелених зон міста, зменшення забруднення повітря, ефективний захист й забезпечення прав дніпропетровчан на гідне життя, відпочинок й працю.

«В місті достатньо проблем, які потребують нагального вирішення. Перш за все це збільшення зелених зон, яких за нормативними документами має бути не менше 70% території міста. Особливої уваги потребує зменшення забруднення повітря та ґрунту, реконструкція міських очисних споруд та системи очищення на більшості промислових підприємств, досягнення якості питної води відповідно європейським стандартам тощо. Дніпропетровськ – промислово розвинуте місто. Саме для цього увага має приділятися не лише їх робочим місцям, але й відпочинку. Кожен багатоквартирний будинок має мати власну прибудинкову територію для відпочинку мешканців, прогулянок з дітьми, занять спортом тощо», – стверджує Павло Хазан.

За його словами необхідно дослідити й провести екологічний моніторинг міста. Залежно від результатів має бути розроблений План Екологічних Дій Дніпропетровська, який би став конкретизацією Концепції Сталого розвитку для окремого міста. Лише опираючись на найкращі наукові здобутки й на досвід європейської практики запровадження Концепції Сталого розвитку Дніпропетровськ постане як сучасне і європейське місто!

Зазначимо, що Павло Хазан є освіченою й талановитою людиною. Він є дипломованим спеціалістом в таких сферах як державне управління, охорона навколишнього природного середовища та екологічна безпека, радіофізика та електроніка тощо. Крім того він мав можливість перейняти найкращий європейських досвід, стажуючись в урядових, наукових та громадських закладах у Великій Британії, Нідерландах, Німеччині тощо. Його монографії, статті й доповіді цінуються не лише серед української наукової спільноти, але й в серед вчених багатьох країн Європи.

Павло Хазан професійний талановитий менеджер. Він є директором Української інноваційної компанії «Зелені технології», яка активно пропагує екологічно дружні технології й безпечні технології. Він є членом John Smith Institute, членом ради комісії сталого розвитку (CSD) Організації Об’єднаних Націй.

Добавить комментарий