Депутата міськради жорстоко побили, а у її сина вистрелили з травматичної зброї

1
1121

21 квітня, близько 22 години невідомі зловмисники вчинили розбійний напад на депутата Алупкінської міськради від Партії Зелених України Надію Яхніс, жінку побили невідомі особи у її власному будинку, а у її сина, учня 8 класу, який став на захист матері, вистрелили в обличчя із травматичної зброї. У результаті хлопець утратив око. За словами лікарів, Надія Яхніс дотепер перебуває у реанімації у стабільно важкому стані. Періодично приходить у свідомість. Синові Миколі зроблено ряд складних операцій.

Слідчі органи Ялти доки ніяк не коментують цей важкий злочин.

Керівництво Кримського відділення ПЗУ упевнене в тому, що бандитський напад здійснений у зв’язку з депутатською діяльністю Н.Яхніс, адже вона неодноразово у своїх виступах викривала незаконне виділення дорогої південно-бережної алупкінської землі.

У 2006 році вона вже піддавалася нападу під час виконання своїх депутатських обов’язків, відстоюючи інтереси жителів Алупки, ставши на захист самовільно захопленого забудовником дитячого майданчика. Тоді винного засудили, але відразу й звільнили у залі суду по амністії.

Партія Зелених України звертається до правоохоронних органів України та Криму, до прокуратури АРК, з вимогою узяти під контроль цю справу та провести об’єктивне розслідування відносно бандитського нападу на депутата Алупкінської міськради від Партії Зелених України Надії Яхніс та її сина.

Цей жорстокий і резонансний злочин для Криму та всієї України має бути розкритий в найкоротші терміни, а злочинці і замовники повинні понести суворе покарання.

24.04.2010, 11:41 — Прес-служба ПЗУ

1 КОММЕНТАРИЙ

Добавить комментарий