Беспредел набирает силу?

1
1327

Дмитро Будим (представитель ВО “Свобода”) был арестован и избит милицией возле Днепропетровской обладминистрации. Сегодня будет суд, ему инкриминируют сопростивление и нападение на сотрудников милиции. Как он “напал” и “сопротивлялся” можно увидеть тут:

26 жовтня, Кіровський районний суд розгляне справу про адміністративне правопорушення, яке начебто вчинив учасник акції маршу-протесту ВО “Свобода” Дмитро Будим під’їхавши до шлагбауму неподалік Дніпропетровської ОДА 22 жовтня.

Нагадаємо, що проти учасника миргної акції міліція незаконно застосувала силу, перевищивши свої службові повноваження – міліціянти затягли мітингувальника на подвіря обласної державної адміністрації, де, вклавши на асфальт, довго товкли його, після чого один з офіцерів наніс Будиму удар ногою в обличчя. Брутальність поводження із незаконно затриманим учасником акції підтверджує відео з місця подій

Постраждалого учасника акції було направлено до Кіровського райвідділу міліції, де був безпідставно складений протокол про адмінпорушення начебто за фактом опору представникам міліції.

Процесом затримання керував особисто заступник начальника міського управління МВС Володимир Седлецький, котрий під час акції віддавав накази «нє церемоніться» з маніфестантами.

На думку координатора ГО ГРАД Андрія Денисенка, міліція на чолі з заступником начальника міського управління міліції Володимиром Седлецьким незаконно застосувала проти Дмитра Будима фізичну силу, перевищила свої службові повноваження, діяла брутально, поводилася не як правоохоронний орган, а злочинне угрупування, спрямоване проти опонентів Партії регіонів. При цьому під час затримання громадському активісту не було висунуто жодних звинувачень і не надано пояснень щодо неправомірності його дій.

Тож громадський діяч пообіцяв обов’язково прийти до суду і свідчити проти міліцейських чиновників, які не просто мають зняти з постраждалого мітингувальника усі звинувачення. ГРАД ініціює порушення кримінальної справи за фактом протиправних дій міліції, щоби притягнути винних до відповідальності.

1 КОММЕНТАРИЙ

Добавить комментарий