Полезная партия!

1
1928

МАЛЕНЬКА ПАРТІЯ СНАЙПЕРІВ

1000 арештів, 10 патронів – і в Україні буде порядок!

Страх бидлоеліти – основа демократії!

Партия снайперов

Вдумливі розстріли і ввічливі арешти бидлоеліти – врятують Україну!

Наші вимоги: прийняти Закон “Про особливу відповідальність вищих органів державної влади і суддів”. Впровадити смертну кару для керівників, починаючи з глави району і аж до Президента України включно. За зниження рівня життя народу, корупцію, роботу на іноземні спецслужби. Суддів звільняти за три оскаржені вироки. У разі нанесення шкоди майну і особистості – суд. У важких випадках – публічний розстріл. Якщо нас не почують – організовуємося, йдемо на вибори, перемагаємо, все робимо самі! Україна переможе!

1. Повернути смертну кару для державних чиновників, починаючи з голови райдержадміністрації, мерів. І
аж до Президента України включно.

2. Створити: народні трибунали. Районні і обласні. Членів трибуналів обирати на відкритих зборах громад. Заборонити членам будь-яких партій входити до складу трибуналів. Лише нормальні люди!

3. Почекати. Пережити істерію виборів і дерибану посад. Дати їм рік.

4. Якщо наші пропозиції не почують, зміни до законодавства не внесуть, а головне, реальний рівень життя не покращиться, розпочати відкриті засідання народних трибуналів. Розглянути діяльність керівників районів
і областей. Діяльність провальна – на нари. Крали – до стінки. Публічний розстріл. Заодно, методом народного опитування проаналізувати роботу наших суддів. Туди ж!

5. Якщо новий склад Верховної Ради України не спроможеться створити нормальну коаліцію, Уряд – всіх на нари. Колективна відповідальність.

6. Робота Уряду провальна, життя народу погіршилося – на нари і до стінки. Бо крали! Ви ж слуги народу? То і служіть повноцінно! Якщо ні, вибачте!

7. Президент України не забезпечив нормальної роботи парламенту, Уряду? Життя народу погіршилося – на нари і до стінки. Ми будемо пам*ятати про Вас, читаючи підручники історії. Вічна Вам пам*ять! І нафіг!

8. Верховний народний трибунал, який розглядатиме діяльність ВРУ, Уряду і Президента, створюється з представників районних і обласних трибуналів. У відкритому режимі. За будь-яке корупційне діяння – відповідна кара.

9. Маленька партія снайперів пропонує почати обговорення цих і інших ініціатив у відкритому режимі, через всі доступні нам засоби масової інформації, Інтернет…

10. Потрібно сформувати короткий і чіткий пакет наших вимог до влади. Вірніше, ультиматум.
11. Що робити, якщо не почують?
12. Повернутися до програми Маленької партії снайперів: «Десять патронів – і в Україні буде порядок!»

На владу слід дивитися крізь оптичний приціл, а не телевізор!

1 КОММЕНТАРИЙ

Добавить комментарий