Переходим на дрова и уголь

0
1626

З метою забезпечити стабільне газопостачання в оселях мешканців регіону Дніпропетровська обласна державна адміністрація рекомендувала промисловим підприємствам перейти на альтернативні види палива або використовувати газ з власного резерву. В тому разі, якщо підприємства не готові до використання альтернативних видів палива та не мають власного резерву газу, керівництво таких промислових структур має відпрацювати варіант безаварійного призупинення споживання газу. Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Бондар переконаний, що забезпечення газом населення регіону є безумовним пріоритетом, а значить всі потужні споживачі газу регіону повинні в оперативному режимі кардинально зменшити обсяги використання блакитного палива.

Шостого січня на черговій нараді в облдержадміністрації обласного штабу по забезпеченню стабільного функціонування систем теплопостачання для населення (очолює заступник голови обладміністрації Віктор Сергєєв) було прийнято рішення про переведення на альтернативні види палива державних підприємств. Зокрема, вже з вчорашнього дня на використання мазуту переведено ДП «НВК «Електровозобудування». Такий крок дозволить вивільнити 13,3 тис кубометрів газу на добу. Продовжується аналогічна робота з іншими підприємствами регіону. Обласний штаб також звернувся до всіх міських голів та голів райдержадміністрацій Дніпропетровщини з вимогою провести відповідну роботу із підприємствами, що розташовані на їхніх територіях.

 Наразі фахівці обласного штабу по забезпеченню стабільного функціонування систем теплопостачання для населення, до складу якого входять керівники обласних, міських газопостачальних структур та магістральних газогонів, продовжують у почасовому режимі здійснювати моніторинг тиску газу на вході
у Дніпропетровську область та найбільші міста регіону. На виконання розпорядження голови Дніпропетровської обладміністрації, здійснюються всі заходи для забезпечення газом і теплом населення Дніпропетровщини. В області додатково задіяли газ Пролетарського виробничого управління підземного зберігання газу (використовують більше 8 млн кубометрів газу щоденно).

  Довідково: Дніпропетровська область споживає близько 30 млн кубометрів природного газу. 12,5 млн кубометрів – споживає населення регіону, 7,5 млн – теплопостачальні компанії, 10 млн кубометрів – промислові підприємства (серед них найбільші споживачі – ВАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», ВАТ
«Дніпроазот», ВАТ «ДМК ім. Дзержинського», ВАТ «Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського», ВАТ «Нижньодніпровський трубопрокатний завод»).

Управління преси та інформації
облдержадміністрації

Добавить комментарий