ГУБОЗ У ВІННИЦІ ТРЕБА СПАСАТИ

0
1599

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ МІНІСТРУ ВНУТРІШНІХ
УКРАЇНИ ЛУЦЕНКУ Ю.В.

Шановний Юрію Віталійовичу!
Ми, діючі та колишні працівники УБОЗ у Вінницькій області, вимушені звернутися до Вас з цим листом, у зв»язку з обставинами, які потребують Вашого невідкладного втручання, адже сьогодні мова йде про компрометацію основного оперативного підрозділу МВС України, на який покладено функцію боротьби з організованими злочинними угрупуваннями, корупцією в органах державної влади.
З часу створення підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю питання кадрового забезпечення служби було є ключовим і до нього завжди підходили зважено та з великою відповідальністю. Невипадково, що за весь час існування відділу, а в послідуючому управління по боротьбі з організованою злочинністю у Вінницькій області, не було випадку, щоб саме лише призначення начальника управління, призводило до компрометації всієї служби.

Мова йде про призначення начальником УБОЗ у Вінницькій області Пастуха В.Г., який серед Вінницького криміналітету та легальних і нелегальних бізнес-структур, має кличку «Пушаня».
За весь час своє служби в органах внутрішніх справ Пастух В.Г. не розкрив жодного злочину, а лише створював комерційні структури (ресторани, салони, маршрутки), які реєстрував на своїх родичів та підставних осіб.

Призначення на посаду начальника УБОЗ у Вінницькій області Пастуха В.Г., що вже само по собі компроментує і підриває авторитет служби, стало можливим лише за підтримки першого заступника міністра внутрішніх справ – начальника ГУБОЗ Бедриківського В.В., з яким Пастух В.Г. перебуває у дружніх стосунках і які сьогодні називаються «конвертними». Своє призначення начальником управління він просто відверто та нахабно купив. Не випадково, що саме в період вирішення питання про призначення Пастуха В.Г. начальником УБОЗ у Вінницькій області, у Бедриківського В.В. з»явився черговий джип вартістю 70000 доларів США.

Але самим страшним і небезпечним є те, що сьогодні УБОЗ у Вінницькій області, Пастухом В.Г. перетворюється в службу по вибиванню та збиранню грошей з підприємців, який відверто та цинічно ставить завдання своїм підлеглим будь-яким шляхом збирати гроші, в т.ч. і для Бедриківського В.В. Кожна поїздка Пастуха В.Г. в ГУБОЗ МВС України і зустрічі з Бедриківським В.В., зводяться до передачі чергового хабара за призначення на посаду та за те, що ніхто не буде вимагати звітів про стан та реальні показники оперативно-розшукової роботи та ставити питання про бездіяльність служби та її начальника.
Вже дійшло до того, що оцінка роботи начальників відділів УБОЗ, їх призначення, залежить від кількості вибитих чи зібраних грошей. Можеш збирати гроші – працюєш, не можеш – шукай іншу роботу. На сьогоднішній день основне завдання УБОЗ у Вінницькій області — зібрати гроші, щоб «Пушаня» міг регулярно відвозити їх в Київ і передавати Бедриківському В.В.

Пастух В.Г, використовуючи своє службове становище, взяв під свій особистий контроль спиртові заводи області, контролює виробництво не облікованого спирту. За «кришування» виробництва та реалізації лівого спирту, ділки від спиртових заводів та комерційних структур, які цим займаються, обкладені Пастухом В.Г. своєрідним «податком», який ними сплачується йому в залежності від кількості реалізованого лівого спирту. При цьому, Пастух В.Г., використовуючи своє службове становище, заборонив оперативним працівникам перевірку спиртових заводів, та тих комерційних структур, які з ним «співпрацюють».

Не змігши домовитися та примусити начальника Могилів-Подільського відділу УБОЗ Шевчука В.Г. забезпечувати пропуск та супроводження контрабанди, Пастух В.Г. змінив організаційну структуру УБОЗ у Вінницькій області і перевів особовий склад Могилів-Подільського відділу УБОЗ у Вінницю, чим фактично оголив Могилів-Подільську дільницю державного кордону з Молдовою. Після цього, для організації контрабанди і її супроводження, направив туди свого ставленика і довірену особу Гураша О.А.
Пастух В.Г., як начальник УБОЗ, абсолютно не займається своїми прямими посадовими обов»язками, за винятком нарад у начальника УМВС України у Вінницькій області, так як весь інший час займається комерційними питаннями своїх бізнес-структур. На робочому місці буває по 20-30 хвилин зранку та ввечері, і то лише для того, щоб проконтролювати начальників відділів щодо збору грошей, чи інших своїх вказівок пов»язаних з цим же, та необхідності підпису документів, які він вимушений підписувати, як начальник УБОЗ у Вінницькій області.

Сьогодні з начальника УБОЗ Пастуха В.Г., а через цього і з УБОЗ у Вінницькій області, просто відверто насміхається не тільки особовий склад УМВС у Вінницькій області, а і жителі м. Вінниці, Вінницький криміналітет, які знають Пастуха В.В. як торгаша з кличкою «Пушаня», а УБОЗ у Вінницькій області сьогодні вже має назву ПП «Пушаня».
Це питання на місцевому телебаченні вимушений був піднімати і придавати йому огласку народний депутат України Бевз Валерій Ананійович, генерал-лейтенант міліції, колишній начальник УМВС України у Вінницькій області, який як ніхто, знає ситуацію, яка склалася в УМВС України у Вінницькій області та УБОЗ.
Начальнику УМВС України у Вінницькій області Поліщуку В.К. відомо про все викладене у цьому листі, і навіть більше, але знаючи, що Пастух В.Г. це «людина» Бедриківського В.В. яка перебуває з ним в «особливих» стосунках, не наважується вплинути на ситуацію, що клалася в ГУБОЗ у Вінницькій області.
Шановний Юрій Віталійович! Просимо Вас доручити відповідним службам МВС, які не контролюються першим заступником міністра – начальник ГУБОЗ Бедриківським В.В., провести перевірку викладеного в цьому листі, а також відповідність Пастуха В.Г. займаній посаді та взяти це під свій особистий контроль.

З повагою діючі та колишні співробітники УБОЗ у Вінницькій області.

Добавить комментарий