Про дії та бездіяльність “головнокомандувача”, які дуже схожі на зраду

0
844

Мені вже неодноразово натякати на те, що критикувати “головнокомандувача Зеленського” під час війни – це майже зрада і “підрив обороноздатності країни”.

Але якщо ми не скажемо, як він дізнається, що деякі дії та бездіяльність “головнокомандувача” дуже схожі саме на зраду та підрив обороноздатності?

1) Мобілізація під час війни потрібна не тільки для громадян, а й для ЕКОНОМІКИ. Чому енергетика країні і досі окупована закордонними офшорами та олігархічними прокладками, в тому числі – з російським корінням. Вони смокчуть наш газ, наші надра і виводять кошти за кордон. Чому надра й досі не націоналізовані, як ніби нічого не відбувається? Чому ці кошти не працюють на розбудову, відновлення країни, підвищення обороноздатності? Чому захисникам і іншим громадянам й досі надходять якісь незрозумілі платіжки “за розподіл” і “транспортування”?

2) Чому не розпочато будівництво патронного заводу (це на 9й рік війни!). Навіть не обговорюється? Не відновлюється виробництво кращих зразків української зброї? Ми не знаємо, скільки ще триватиме західна підтримка і повинні розраховувати лише на себе! Оборонні підприємства повинні бути перенесене в безпечні місця і виробництво негайно відновлене. Якщо це не можливо в Україні – треба побудувати завод у Польші (або в Румунії), зробивши це спільним з поляками державним підприємством!

3) Чему не принято закон “Про зброю” Чому в законі “про участі цивільних в обороні країни” ВІЙНА названа “зброєною агресією”. Чому громадянам, які довели свою свідомість та патріотизм, і досі заборонено використання зброї для самооборони??

4) Чому не скасовано закон “про розпродаж землі”. Невже землю, яка зараз запекло захищається громадянами та щільно поливається українською кров’ю все ще планується РОЗПРОДАТЬ?

Є ще багато “чому”, але це головне.

Поширюйте і задавайте ці запитання владі, Зеленському і його оточенню. Одними надихаючими відосіками ворога не перемогти. І сміливість, якої від “головнокомандувача” вимагає час, потрібно демонструвати не тільки на “самітах” ООН, ЕС та доповідях на закордонних майданчиках. її потрібно довести рішучими діями в НАШІЙ КРАЇНІ безпрецедентними політичними рішеннями. Він не має автомата, але має повноваження, які не використовує в повній мірі. Чи це не зрада?

Добавить комментарий