25 млн євро буде спрямовано на реалізацію Програми підтримки ЄС для розвитку сільського господарства

0
1280

Аж! ☝️25 млн євро буде спрямовано на реалізацію Програми підтримки ЄС для розвитку сільського господарства та малих фермерських господарств в Україні. Завдяки Програмі малі фермерські господарства зможуть отримати додаткову грантову підтримку, консультації та нові навички для розвитку власного виробництва, а ТАКОЖ ДЛЯ КУПІВЛІ ЗЕМЛі!

А Ви знаєте скільки грошей з українського державного бюджету віддається паразитуючим олігархам в якості вдячності за те, що вони експортують поза межі України сировину, метал і зерно? Туди, де створюються робочі місця за кордоном.

Увага, alarm!

Це близько ⚡️6 млрд. доларів💲 відшкодованого ПДВ!

А ще олігархам через політичну корупцію надаються дотації, преференції, списання податкових і кредитних боргів.
Ці гроші сплачують всі споживачі і платники податків до бюджету.

Скільки на ці гроші можна допомогти створити фермерських господарств і робочих місць.?

Слухайте всі ТОЛЕРАНТНі, 25 млн. і 6 млрд., ви відчуваєте математичну різницю?

”Допомога” Заходу українським фермерам на консультації, гранти і купівлю землі у 240 разів менша аніж те, що вигризають олігархи, зернотрейдери і латифундисти з українського бюджету.

Ще раз, 5-6 млрд.$ щорічно схемного відшкодованого ПДВ олігархам-латифундистам. Ось де вирішення проблеми безробіття і відтворення умов життя на селі, але у нас владу захопили 👺слуги олігархів та латифундистів, які знищують українців.

Кожний п’ятий українець у Польщі працює у сільському господарстві, де переважать 🚜фермерські господарства,яких у < 30 разів більше аніж в Україні.При тому, що культивованих земель в Україні у 2,5 рази більше .

⚔️🇺🇦Незрозуміло, чому досі немає народного повстання?

Влада плутократії пропонує народу перманентні ліберальні реформи, що створюють комфорт для олігархів, корурупціонерів, бюрократії, і забезпечують виплату державних боргів іноземним кредиторам, створених самими ж плутократами.

Лукава хохма сіє дурман в голови українців, а потужний мафіозі Аваков приватизував національну поліцію і використовує через пройдисвітів і маріонеток українську молодь у своїх брудних політичних іграх.

Чому українські вояки підставляють свої голови під кулі на створеному військовому полігоні на Сході України, а два «братки» росіянської мафії, олігархи-окупанти Ахметов і Курченко грабують Україну по обидва боки лінії розмежування на Донбасі, керуючись вказівками з Імперського центру🇷🇺?

Де ж Слава героям і Слава Україні?

З якою метою проводяться 24 серпня помпезні паради з нагоди Дня Незалежності? Коли Україна залежна від зовнішніх центрів впливу, знаходиться під внутрішньою окупацією- захоплена олігархатом. Ukraine is a state capture.

Максим Асгард

Добавить комментарий