“Зелена енергетика” в “українському виконанні” – руйнація цінних природоохоронних територій Карпат

0
564

Така “Зелена енергетика” можлива лише в “Українському виконанні” – руйнація цінних природоохоронних територій Карпат, малих річок і краєвидів вітряками та малими ГЕС…

Шкурний інтерес проти суспільного веде бескомпромісну боротьбу

https://www.facebook.com/epl.org.ua/posts/3616209631733794?cft[0]=AZV7z4CcHtdikIl6i02aPRxmZIs-ZDcdTK75VS0WDWkXGWlQdiCvC5uJl3iZbn_a_yXkhwOKiSh5ix-XKLh0NPQ3q96opWsZLRg_kHpEee8cNIG71knMOYSy_8WGdBwDd5fI1IY06CxN2Kb49Ev-Lhynk9dGEsPzP35KzMP2w4Nrow&tn=%2CO%2CP-y-R

Чи захистить Верховний Суд полонину Боржава?

ЕПЛ подала касаційну скаргу на постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду, якою скасовано рішення Закарпатського адміністративного суду про визнання протиправним та скасування висновку про оцінку впливу на довкілля щодо будівництва ВЕС на Полонині Боржава.
Нагадаємо, що 2 серпня 2018 року Товариство з обмеженою відповідальністю “Атлас Воловець Енерджи” подало повідомлення про плановану діяльність відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» із зазначенням, що планує здійснювати діяльність із спорудження ВЕС, фактично без територіальної альтернативи, оскільки детальними планами територій визначалось конкретне місце будівництва – Полонина Боржава.

Головна причина в найвищому в Європі, нічим не обгрунтованому “зеленому тарифі”, пролобійованому для збагачення олігархів, а не диверсифікації енергетики. Який сьогодні країна ВЖЕ НЕ ЗДАТНА ПЛАТИТЬ! Планують залучати “кредитний ресурс” для погашення боргів!! Тобто, не зменшувати тариф, а гасити борг по несправедливому, шаленому тарифу за рахунок платників податків!

https://www.radiosvoboda.org/a/news-zeleny-taryf/30970144.html

«Заборгованість, яку необхідно погасити перед «зеленими виробниками», становить близько 9 мільярдів гривень і, за нашими оцінками, аби зберегти паритет, необхідне залучення коштів становить 11,3 мільярда гривень. Надання державних гарантій «Укренерго» дозволить це зробити, і ми поки що перебуваємо в тому графіку, який є абсолютно реалістичним з точки зору залучення цих коштів», – сказав Бойко.

Він нагадав, що зараз очікує на підпис президента закон 4119 про внесення змін до державного бюджету на 2020 рік.

«Це дозволить компанії «Укренерго» отримати державні гарантії, аби залучити кредитний ресурс, спрямувавши його пізніше на погашення боргів», – зазначив Бойко.

Зверніть увагу, коли лібертаріанцям потрібні “гарантії”, вони згадують про державу. А коли треба за безцінь отримати державне майно – наголошують протилежне, що потрібен ринок, а держави взагалі не повинно бути в економіці…

Добавить комментарий