Утонченная душа охотников жаждет убийств

0
968

Начались пикеты охотников в Украине. Лозунги их говорят сами за себя.
Основополагающий – “охота это состояние души”. Чем собственно и подтверждается, что их душа не может без убийства птиц и зверей.
Что это значит? Не то ли, что их душа глубоко больна и требует серьёзного лечения?
Печаль вся в том, что эти люди, собирающиеся по всей Украине, действительно, считают, что это нормально и обязано быть принятым всеми остальными жителями страны.
На тех, кто с ними не согласен, они смотрят крайне агрессивно, готовы оскорблять всякими неприличными словами.
На фото сегодняшний пикет в Одессе

“Геть свинячі рила від тварин!”

“у разі прийняття яких полювання і мисливство можуть опинитися ПОЗА ЗАКОНОМ, а мисливську галузь буде знищено, вдруге за тиждень було прийнято рішення зібрати позапланове засідання Президії Асоціації, яка, з-поміж іншого, вирішила будь за що провести в Києві ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МАРШ ЗА ПРАВА МИСЛИВЦІВ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РОЗВИТОК МИСЛИВСЬКОЇ ГАЛУЗІ”

Наголошують, що вони є “частина природних екосистем”
Лякають знищенням “мисливської галузі”, нагадайте скільки там її відсоток у ВВП?
А насправді – відстоюють своє право вбивати тих небагатьох тварин, що ще залишились після браконьєрського та аграрного геноцидів…

“1. Повільно буде “вбита” мисливська галузь. 2. Занепаде мисливське собаківництво. 3. Втрата робочих місць єгерями. 4. Торгівля зброєю і супутніми товарами, в тому числі паливно-мастильними матеріалами, запчастинами, продуктами харчування тощо. 6. Поширення браконьєрства… 7….сказу та свинячої чуми. 8. Під час рашистсько-української війни, позбавляти мисливців та їх родини можливості законно тримати вдома вогнепальну зброю – ЗЛОЧИН проти України, бо мисливець, то є територіальний оборонець своєї оселі, села, району і України в цілому!!!

  • набір маніпуляцій. Ніхто не позбавлятиме мисливців зброї. Мисливці ніколи не боролися з браконьєрами. А навпаки, ними ставали. Жодного впливу на розповсюдження сказу та свинячої чуми не мають – у Знаменівці та Орлівщині наявність мисливців не зупинила свинячу чуму. Мисливець ніколи не був учасником місцевої самооборони. Наявність рушниці не робить його вояком.
    А стріляти вони вміють тільки в тих, хто ніколи не вистрелить у відповідь…

ГАНЬБА ВАМ!

 

Добавить комментарий