Земля, то не лише врожай, то ще й територія

0
882

В умовах російської агресії та технології гібридної війни це є вкрай важливим елементом. Пам’ятаю дві позиції, які можуть бути застосовані також і в Україні.

  1. В палестині свого часу було дозволено продаж землі. Ізраїль тим скористався. Потім в один день прийшли до жителів та виселили усіх, не дозволивши взяти навіть осла. Це означає що на руках могли винести лише дітей. ООН щось там гуманітаркою пробувала вдмити свою недієздатність до вирішення серйозних питань, але то все махання руками після бійки…

Чи може такий сценарій повторитись в Україні? Хочеться сказати що ні. Є ж спецслужби, які бдять. Органи державної влади. Але на спогад приходить інформація пана Гордона, який в мережі комусь давав інтерв’ю і запевнив, чи припустив, посилаючись на джерела поінформованих людей, що в Україні 80% як у спецслужбах, так і в органах влади то є
російська агентура. Можливо то не так, хоч спростування мені на очі не потрапляло, але такий варіант розвитку земельних відносин як з Палестиною відкидати не варто. І в агресора ще є достатньо нафтодоларів, і знайти через кого прокрутити оборудку теж напевне не буде проблемою.

  1. Згадаймо семінар на податковій базі в Карпатах десь приблизно 2001 року (де Багін дуєтом з Голландцем співали). В той час ще більш – менш дотримувались Законів. І то охорона нас попереджала що далі за брамою,то вже приватна територія когось із податкових керівників і недай Бог туди зайти – стріляють без попередження.

/Юрій Резніков/ – є ветераном природооохоронного руху – займався цими питаннями ще до незалежності, очолює Хмельницьке обласне товариство охорони природи.

Добавить комментарий