Екологічна катастрова в Підгородньому. Мер Андрій Горб виявив повну безпорадність

0
544

Андрей Горб – голова Підгороднього, відомий прихильник “ринку землі”.

Сьогодні в Підгородньому – екологічна катастрофа.

Підприємець вирив котлован та скинув туди особливе небезпечні хімічні відходи першого ступеню небезпеки – відходи хрому.

Відходи треба вивезти негайно, оскільки за словами екологічного експерту Шматкова Григорія Григоровича, концентрація небезпечних речовин в порошку з мішків, що вивантажені в котловані, перевищена в 1000 разів (для різних небезпечних речовин) і якщо не вивезти відходи негайно, то прийдеться опечатувати всі колодязі та свердловини в м. Підгородне та вести воду централізовано до всіх будинків.

Власник земельної ділянки під час вивантаження відходів був присутній. На запитання жителів вул. Лебедина ствердив, що оскільки він є власником земельної ділянки, то він може скидувати там будь-що.

Ось це наочній приклад “ринку землі” для мера Підгороднього, просто зараз. Викопав котлован, скинув лайно, поїхав геть.

Мешканці бьют на сполох, відкрита кримінальна справа, зроблений екологічний аудит.
Що робить Андрій Горб в цій ситуації? НІЧОГО

Мешканці Підгородненської ОТГ запевняють, що міському голові ще 13 листопада направили запит про вжиті заходи за фактом забруднення хромом та вказали строк виконання – невідкладно. Однак, станом на 20 листопада від міського голови відповіді й досі немає.

Я не знайшов жодного згадування на його сторінці про цю кричущу проблему.

На мій погляд, мешканцям треба діяти більш радикально в цій ситуації. Колишній “опозиціонер”, а тепер – політичний пристосуванець, висуванець від “партії ПРОПОЗИЦІЯ”, повинен на власній шкірі відчути відповідальність за свою бездіяльність.

Ось правова позиція для мешканців.

Вони повинні ЩОДНЯ бути під його кабінетом з мешками землиці з того забрудненого котлована. Може він її комусь продасть?

Добавить комментарий