Той, хто вчора дивився суд Maxim Golosnoy проти ЦВК, зрозуміє, що це не судді – цю гниль, ракову пухлину треба вирізати з тіла країни, і бажано без анестезії.

Вони навіть не намагалися робити вигляд законності. Клопотання навіть не розглядалися – їх не було не задоволено, ні відмовлено. Оригіналів документів не було, підписи різні, документи не відповідають вимогам законодавства, довіренність липова. жодних доказів не було надано.

ЦВК – це грьобаний абсурд. Цей “суд” грьобаний абсурд – почали щось мямлити, як пацанчики на районі, коли Голосний спитав в них про посвідчення.

Ми пишаємось своєю “незалежністю”, але може варто визнати, що те, що ми начебто здобули – то лайно на паличці. Дехто, розуміє це на підсвідомості, втомившись від зради та тотального безладу, намагається психологічно захиститися вір реалій “стокгольмським синдромом”, виправдовуючи діючий режим.

“Щоб виграти війну потрібен ПОРОХ!”🤮🤮🤮

Особливо кумедні ті, хто пише це з закордону, з’ївши на обід соковитий стейк та запивши його вином.

Треба визнати, що Україна ніколи не була незалежною і, можливо, ніколи не буде. І сьогодні ми під суворою внутрішньою окупацією, країна керована людьми з 2-3 громадянствами, які не є українцями. Це їхня “панщина” і така “незалежність” вигідна тільки їм, щоб остаточно завершити пограбування та виїхати зі своїми дітьми на постійне місце проживання. ЗА КОРДОН.

Останні декілька революцій “гідності”, війна, триваюча руйнація інститутів держави, економіки та пограбування ресурсів, демографічна криза та іміграція – це яскраве свідчення того, що наш народ ЗДЕБІЛЬШЕ не готов боротися за “міфічну” незалежність, яка перетворилась на симулякр. Він просто їде звідси, втомившись від шизофренії, брехні та лайна.

Вирішити цю проблему можливо тільки зовнішнім управлінням, жорсткою політичною волею Британії, Німеччини або США, країн які здатні встановити правовий режим та задати напрямки розвитку. Так, можливо ми позбудемось шансу на “омріяну” незалежність, але отримаємо шанс на впорядкування державних органів, правовий режим, рівні можливості для розвитку та гідне життя для більшості людей…

Добавить комментарий